Horní Žižkov je postupně modernizován. U Nákladového nádraží vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť, z lokality Na Vackově se stává ideální místo pro klidné bydlení. Přesto to odsud není daleko do živoucího města a kombinace klidu s dobrou dostupností je přesně to, co dnešní nejen mladí lidé hledají.

Oblast se mění už delší dobu. V rámci projektu Na Vackově se chystá 342 bytů a ateliérů, 5 nebytových prostor podél ulice Malešická. Ovšem jen se tím navazuje na již realizované projekty podél ulic Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově. Lokalita je tedy plná nových možností k bydlení. Novostavby Praha z projektu Na Vackově budou k dispozici během roku 2021. Už teď je ale vhodná chvíle si svůj byt zamluvit. O bydlení v hlavním městě je totiž nebývalý zájem.

Pod taktovkou Metrostav Development a z pera studia MS Architekti

Vydařený projekt na novou zástavbu vzešel ze studia MS Architekti. Jde celkem o pět dvanáctipodlažních budov, které jsou charakteristické svou členitostí a asymetrií. Bytům nechybí balkony, lodžie, mezi domy jsou prostorná zákoutí, kde mají přízemní byty zahrádky.

Celý projekt zaštiťuje společnost Metrostav Development, která patří k těm nejlepším. Vždyť jejich komerční projekt Palmovka Open Park se stal vítězem v soutěži Best of Realty 2018. Lze tedy očekávat, že i nové byty Praha Na Vackově budou stát za to.

Vybrat si místo pro život není jen tak

Krásný byt v moderním domě je jedna věc. Druhá však spočívá ve výběru lokality. Žilo by se vám Na Vackově dobře? Pár minut chůze kino Aero, park Židovské pece, Vítkov, sady Na Krejcárku či Parukářka. K tomu Žižkovský vysílač, cyklostezka na Kralupské dráze nebo Olšanské hřbitovy. Taktéž pošta, škola, školka, restaurace, obchody, lékaři. Na tohle všechno lidé slyší.

Jistě i lokalita velkou měrou přispívá k tomu, že mnohé byty jsou již prodané, další v předběžné rezervaci. Napomáhá tomu i možnost výhodného financování. Bydlení je pro většinu lidí největší životní investice, na kterou se vůbec nemusíte bát vzít si půjčku. Hypotéka na dobrý byt stojí za to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here