Většina lidí online seznamky považuje za nástroj pro zoufalce. Já se za žádnou zoufalku nepovažuji a přesto jsem se před sedmi měsíci na jednu zaregistrovala. Zpočátku jsem se tím nikde nechlubila, ovšem dnes už se za to, že mám přítele ze seznamky, vůbec nestydím.

Nejsem nijak zvlášť ošklivá, hloupá, ani nemám žádnou jinou významnou vadu. Přesto pro mě bylo problematické najít si přítele. Nepatřím k těm lidem, co po večerech vymetají různé společenské akce či bary, a tak jsem prostě neměla muže kde potkávat. V mládí jsem byla příliš vybíravá a teď, když už jsem dospělá a pracuji, se žádní noví v mém okolí neobjevovali. A jelikož i já jsem ve svých 27 letech začala přemýšlet o rodině a dětech, nezbylo mi nic jiného než zkusit seznamku.

Není seznamka jako seznamka

Online seznamek je spousta. Nechtěla jsem zkoušet žádné takové, o nichž je notoricky známé, že se na nich vyskytují úchylové a podivíni. Ve svém hledání jsem nakonec narazila na českou seznamku www.yellobar.cz. Tu jsem zkusila jako první – a byla jsem hned úspěšná.

Yellobar je jednoduchá seznamka, která vám doporučuje lidi ve vašem okolí. Vzhledem k tomu, že žiji v Praze, jsem neměla problém s malým výběrem. Zároveň všechno proběhlo velmi rychle. Vyplnila jsem o sobě všechny údaje, zaplatila registrační poplatek a po dvou hodinách brouzdání po profilech pěkných mužů mě jeden kontaktoval. Později jsem se dozvěděla, že mě objevil na kartě nováčků.

Ano, na seznamkách jsou i divní lidé

Mužů mi psalo více. Někteří z nich se mi zdáli opravdu zvláštní, nelíbili se mi, nebo mě jejich zprávy už otravovaly. Yellobar jsem používala i v telefonu a některým mužům jsem prostě odpovídat nechtěla. Naštěstí si je šlo zablokovat, čímž jsem se zbavila otravných žádostí. Zbyl mi nakonec jen jeden jediný… Ten, který mi napsal jako úplně první asi po 2 hodinách od mé registrace. A přesně z toho se stal můj partner.

Asi po dvou týdnech psaní jsme si dali schůzku, bylo to někdy koncem září, počasí nám přálo, a tak jsme si udělali procházku na Petřín. Dlouhé hodiny jsme si užívali teplo a povídali si o svém životě. Už toho odpoledne jsem došla k závěru, že to rozhodně není žádný úchyl ze seznamky, jen měl prostě podobný osud jako já. A on byl stejného názoru. Ve většině věcí se shodujeme dodnes. Vztah nám perfektně funguje, a já proto všem ženám i mužům vzkazuji: Nebojte se seznamek!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here