Nejlepší detoxikační drinky na hubnutí a k očistě jater

Milujete nápoje? A nadchne vás, když jsou chutné i zdravé zároveň. Není nad nápoje zvané smoothie a jiné zdravé nápoje, které jsou zdraví prospěšné a silně detoxikační. Velmi důležitá je právě hydratace těla a s našimi nápoji se vám to bude hydratovat jedna báseň.

cvicČistou vodu vám nic nenahradí, obsahuje histaminy a ty uvádí tělo do chodu. Probouzí metabolismus, mírní alergické reakce a skvěle zahání žízeň. Přesto je někdy třeba sáhnout po pomocnících zejména pro detoxikaci organismu, očistění jater a hubnutí.

Pokud chceme podpořit správnou funkci všech pochodů v těle na optimální úrovni, je třeba si trvale udržet 60 % vody v našem těle. Dehydratace nám totiž opravdu dokáže ve značné míře znepříjemnit den. Způsobuje bolesti hlavy, nesoustředěnost i malátnost, to vše dohromady souvisí.

Zhubněte svoje břicho

Vezmeme si na pomoc nápoj zvaný Combo, který je velice účinný. Combo je nápoj, ve kterém se používá kombinace vody s okurkou, citronem a mátou.

Potřebujete led, 2 litry vody, 1 okurku, 1 citron, 1 pomeranč a čerstvou mátu.

Džbán se smíchanými surovinami nechte vychladit v lednici. Okurka, jak je známo, disponuje kvalitní aminokyselinou, která náš organismus zbaví velmi škodlivého amoniaku, pročistí dokonale naše játra i ledviny. Máta zase zlepšuje průtok žluči, citron pomůže dokonale proti zácpě, nadýmání a také pálení žáhy.

Odplavte toxiny a posilte imunitu

cvic-a-napUrčitě je nutné odplavit veškeré toxiny z těla. Zkuste tedy určitě i meloun, který právě odplavuje z těla i velmi nebezpečné toxiny a efektivně posiluje imunitu. Přidejte k němu mátu a citronovou šťávu, která velmi dobře posílí metabolismus. Vezměte 1/2 šálku šťávy z melounu nebo na kostičky nakrájeného melounu a dejte jej do vody. Přidejte k tomu pár lístků máty a vychlaďte nápoj v lednici.

Detoxikace organismu s podporou funkce jater

Pokud chcete posílit a podpořit funkci jater, dopřejte jim vzpruhu. Naše játra opravdu milují jablka, protože kyselina jablečná je umí dobře změkčit. Skořice zase dokonale spaluje naše kalorie. Do džbánu s vodou dejte dostatek ledu, nakrájená jablka na plátky a k tomu tyčinky skořice.

Pomůže nám také grapefruitová voda, protože grapefruit má nahořklou chuť a jeho hořkost a cenná obsah látek má blahodárný vliv a posiluje naše játra. Umí je čistit nejen pomocí vitamínu C, který grapefruit obsahuje a také pomocí všech svých antioxidantů. Použijte 1 červený nakrájený grapefruit a dejte jej do 1 litru vody. Nápoj je osvěžující a lahodný.

Pro silné jedince

Výborná je detoxikace, která je ale opravdu jen pro silné nátury. Podmínkou je, že nesmíte napobýt ale alergičtí na kajenský pepř. Další složkou v tomto drinku je i Zázvor, který zase napomáhá našemu trávení, a také vylučování přebytečných plynů vytvářených v našem těle. Je také výborný k dezinfekci našeho těla a k efektivnímu posílení imunity. Zejména ale k dokonalé dezinfekci krku během naší nemoci.

Použijte 1 litr vody, 4 citrony, 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru, 2 lžičky kajenského pepře.

Povařte nejdříve vodu a pak přidejte citrony, nastrouhaný zázvor, kajenský pepř a vše dejte dusit asi na 15 napojminut. Pak můžete začít konzumovat. Ale opravdu zvolna, tohle vás dokonale pročistí i prožene.

Žaludeční vředy ošetřete nápojem a dietou

Máte-li potíže se žaludečními vředy, poslouží vám naprosto dokonale tento nápoj jako součást vaší diety. Po prvních 7 dnech očisty opravdu poznáte viditelné zlepšení vašich žaludečních problémů a také první snížení hmotnosti, které velmi ulehčení vašim játrům.

Použijte 2 lžíce citronové šťávy, 2 lžíce javorového sirupu, špetku kajenského pepře a špetku mořské soli do 1 litru vody. Vaše pleť bude opět svěží a vaše tělo bude plné energie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here