Sedíme doma a koukáme z okna. Chtělo by to nějakou malou radost. Něco za pár korun, co ale uvidíš každý den a vždy tě to tak trochu potěší. A jako bonus „tím“ ještě vytuníš tvoje selfie s rouškou na sto způsobů. O čem je řeč? No přece o DŮLEŽITÝCH NEZBYTNOSTECH K MOBILU!

Velká změna do dvou stovek

PopSocket
PopSocket

Hashtag „zůstaň doma“, ten kdo byl dřív lenoch je dnes zodpovědný občan. Takže brambůrky, netflix a budeme zodpovědní J Jenže, pokud ti pořád padá mobil ze stolu a hodil by se ti nějaký „stojánek“, máme radu číslo jedna. POPSOCKET! Že nevíš, co to je? Je to v podstatě samolepící držáček na mobil. Je univerzální, takže ho nalepíš na každý kryt (nebo tělo) mobilu. Když telefonuješ nebo fotíš, držíš popsocket mezi prsty (takže ti mobil nevyklouzne), když se díváš na film, opřeš mobil o popsocket a ten drží v ideální koukací poloze. A když popsocket zrovna nevyužíváš, tak ho prostě „zasuneš“ a stane se z něj jen taková „placička“ na zadním krytu.

Optimismus na počkání

Jarní kryt
Jarní kryt

Jestli už vás také děsí všechny katastrofické scénáře a chcete si trošku oddechnout a užívat jara, pojďte objevit nějaké veselé pouzdro na telefon. Mimo to, že vás bude těšit vždy, když po telefonu sáhnete, přinese s sebou ještě jednu velkou výhodu. Nové pouzdro = čisté pouzdro. Žádné bakterie, viry. A až s ním vyrazíte poprvé ven, jde jednoduše z telefonu sundat a některé druhy jdou i prima čistit a desinfikovat (třeba i pod tekoucí vodou).

 

 

Tip na závěr:

Jo, a doporučujeme nalepit si na tvůj mobil ochranné sklo. Jednak až ti mobil někdy omylem vyklouzne, tak je o dost větší šance, že mobil zachráníš, ale hlavně v současné „korona-době“ je to prima ochrana před viry. Jak určitě víš, je super mobil dvakrát denně desinfikovat (jestli nevíš, jak na to, podívej se sem: Jak bezpečně a účinně dezinfikovat mobil). Některé desinfekce ale můžou narušovat oleofobní vrstvu displejů. Proto je prima mít na mobilu ochranné sklíčko, díky kterému mobil řádně desinfikuješ a zároveň se chováš šetrně k tvému milovanému zařízení.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here