Noah Cyrus vydala svůj první song!

Říká vám něco jméno Noah Cyrus? Jistě znáte spíše příjmení Cyrus, že? Ano je to příjmení slavné rodiny, odkud pochází například country zpěvák Billy Ray Cyrus, nebo slavná extravagantní zpěvačka a herečka Miley Cyrus, které je Noah mladší sestrou.

Zpěvačka, o které ještě uslyšíme

Je známo, že členové rodiny Cyrus jsou velmi talentovaní. Talent se nevyhnul ani mlaďounké, teprve 16tileté Noah. Vedle své slavnější sestry Miley žije Noah v ústranní, a to už odmalička. Veškerá pozornost byla věnována právě Miley, jelikož právě ta byla tou slavnou Hannou Montanou a následně i úspěšnou zpěvačkou.

vystriz1ek

Noah Cyrus odstartovala svou kariéru jako herečka. Objevila se v několika seriálech, jako Hannah Montana, Take 2, Doc nebo The Hugo & Rita show. V letošním roce se ale rozhodla vykročit ze stínu své starší sestry a nazpívala písničku Make me (cry) ve spolupráci s anglickým zpěvákem a textařem Labrinthem. Píseň vyšla před pár dny pod nahrávací společností Vertex Records a stala se tak hned diskutovaným tématem bulváru po celém světě.

Noah díky této písni předvedla, že se toho v ní skrývá mnohem více a má tak skvěle našlápnuto stát se úspěšnou zpěvačkou. Přesto si nemůžeme pomoct, ale její hlas je velmi podobný hlasu Miley Cyrus. No, rodina se prostě nezapře, že?

Jak se vám píseň líbí?

http://www.youtube.com/watch?v=DzAErvpbAhA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here