Jak nosit boyfriend džíny

Patříte k těm ženám, co si oblíbily volné pohodlné střihy a nedbalou eleganci? Pak se možná ve vašem šatníku zabydlely boyfriend džíny, které milují i mnohé celebrity. Vzhledově tak trochu vypadají, jako byste je potají ukradla ze skříně svého partnera. Sedí-li vám jako ulité a zvolíte-li správný střih vzhledem k vaší postavě, i tak můžete být nedbale elegantní a asexy.

Boyfriend džíny a střih

Boyfriend džíny mají volný střih, jsou rovně střižené a velmi často jsou dokonce i potrhané, což k chlapeckému stylu zkrátka patří. Mají malinko snížený sed, většina z nich je nabízena ve zkrácené délce, nosí se vesměs ohrnuté, díky čemuž můžete ukázat své krásné kotníky a nárty a také své super boty, které mohou být výraznější a odvážné. Nosí je mnoho žen a dbáte-li na aktuálnost vašeho šatníku, neměly by v něm chybět.

Kam a s čím je nosit

Musíme si ale uvědomit, že všechno nesluší všem. Nejlépe vypadají na vysoké štíhlé apostavě. Pokud jste malého vzrůstu a prostorově výraznějších tvarů, raději na ně zapomeňte a volte jiné střihy, jinak vám přidají kila na víc. Musíme si taky uvědomit, že jde pouze o volnočasové oblečení. Vezměte si je do přírody, do města, na festival nebo na večerní zahradní uvolněnou párty, kam všichni ostatní nepřijdou v malých večerních koktejlkách. Nehodí se na obchodní a pracovní schůzky, do zaměstnání a už vůbec ne na pohovory a formální akce. Za opravdovou dámu v nich rozhodně nebudete, přesto můžete být ve chvílích volna i v boyfriend džínech elegantní.

Dále si musíme uvědomit, že nejlépe vypadají s podpatky. Chcete v nich ale chodit ve volném čase? Nebo dáváte přednost teniskám? Nemáte-li totiž míry vysokých štíhlých modelek, je třeba pořádně kouknout do zrcadla, zda vám boyfriend džíny sedí a jak vypadají právě s teniskami. Chcete-li v typicky pánských džínech zachovat svou ženskost a smyslnost, i módní ikony všude radí, brát si k nim vysoké podpatky. Lodičky, šněrovací boty, sandálky na podpatku a v zimě nejlépe krátké kozačky. Potrhané a volné džíny s pěknými botami, topem a třeba volným propínacím svetrem, může vypadat velmi uvolněně a elegantně.

Pánská móda v dámském šatníku

Pánská móda v dámském šatníku není žádná novinka. Dámy nosí kravaty, motýlky, smokingy i šle již dlouhá léta. Boyfriend styl je inspirován mužskou módou v moderní době. A tento styl nám má opravdu co nabídnout. Již dávno nejsou džínsy, montérky, lacláče či kostkované flanelové košile záležitostí pouze opačného pohlaví. V ženském šatníku si nachází své místo spíše jako oblečení na volný čas, ale rozhodně tam patří. Co si budeme povídat. Jsou náramně pohodlné.

Boyfriend cut

Boyfried džíny nebo také Boyfriend cut a jejich typický střih není žádnou novinkou. Boyfriend džíny jsou v módních trendech na svém výsluní již delší dobu v různých obměnách. Vypadá ato ale, že se jich svět módy nestále nemůže vůbec nabažit. Proto se jich hned tak nemusíme vzdávat.

Máte partnera? Vyzkoušejte si nejprve jeho kalhoty a pak vyrazte pro ty své, které vám skvěle padnou. Zkuste nejprve, zda tento střih snesete a zda si v nich nebudete připadat jako v pytli a 2 x širší než delší. Oblečení, ve kterém se necítíte rovnou vyházejte ze skříně, protože je to na vás vidět. Jste v nich ušlápnuté, nesvé a zamlklé. Kráčejte sebevědomě pouze v tom, v čem se cítíte dobře, žensky a sexy.

Pokud vám ale tento typ riflí sedne, pravé boyfriend džíny jsou k nezaplacení. Zkuste zavítat třeba do obchodů jako Gate nebo Zara a vyzkoušejte si ty, co vám padnou do oka. Tento typ džínů skvěle vypadá k jehlovým podpatkům, ale i k obyčejným teniskám. V obou případech ukažte krásné kotníky. Když k nim dáte oversized sako a velkou kabelku přes ruku, váš vzhled bude jedinečný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here