Novoroční předsevzetí – jsou potřeba?

Na Silvestra je kromě velkých oslav tradicí, že si každý stanoví svá novoroční předsevzetí, aby nadcházející rok žili tak, jak chtějí. Novoroční předsevzetí spíše motivací pro lenochy, kteří si už dlouho říkají, že budou pravidelně cvičit, jíst zdravě, jezdit na výlety, chodit na kurz cizího jazyka apod. Opravdu ale musíme využívat novoročních předsevzetí, abychom ve svém životě něco změnili?

Nový rok, nový začátek

Nový rok je pomyslnou čárou za rokem minulým a každý má pocit, že je to nový start, nový začátek. Každý z nás si jistě alespoň jednou v životě stanovil novoroční předsevzetí. Ruku na srdce – jak dlouho jste tato předsevzetí dodržela? Pár dnů? Týden? Měsíc? Pokud chcete ve svém životě něco změnit, nemusíte to neustále odkládat a čekat na nový rok, který vám dává příležitost se svým životem něco udělat. Předsevzetí si můžete dát kdykoliv v průběhu roku, nečekejte na jeho konec.

6ea21fa391bb4746092fc1e3587ac1b3

Předsevzetí, která dodržíte

Byla byste ráda štíhlejší, ráda byste jezdila více na výlety, šetřila peníze a zároveň si užívala života? Vše skloubit dohromady bohužel nejde. Jsme jen lidi. Život je ale moc krátký na to se jakkoliv omezovat, například kvůli pár kilům méně. Proto si stanovte předsevzetí, která dodržíte. Důležité je, abyste stále byla šťastná. Na tom záleží nejvíce. K čemu vám bude, že budete největší škudlín v nejbližším okolí a budete si dávat každou korunu stranou, když si kvůli tomu nebudete moct dovolit jezdit na výlety a dovolené, což bylo vaše druhé novoroční předsevzetí? Snažte se vaše předsevzetí skloubit dohromady, aby na sebe navazovaly. Držíme palce, abyste je dodržela po celý rok.

Foto: Pinterest.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here