Připadáte si jako sexuální loudil? Neponižujte se a pořiďte si kvalitní dildo! Tato erotická hračka je totiž skvělou náhražkou penisu. Jako penis vypadá a jako penis se i chová.

Dilda jsou patrně největšími konkurenty vibrátorů. Na rozdíl od nich ale nevibrují a ke svému provozu nepotřebují baterie.

Popusťte uzdu své fantazii

Kvalitní dildo je samozřejmě zdravotně nezávadné, nerozbije se při pádu, a věnujete-li mu správnou péči, o níž se dočtete v příbalovém letáku, odmění se vám opravdu dlouholetou službou. Díky jejich voděodolnosti je můžete používat na suchu i ve vodě, takže se nemusíte obávat zapojit jej do svých podvodních hrátek. Tedy třeba si naplnit vanu vodou, nakapat do ní pár kapek levandulového oleje a … zbytek necháme na vaší fantazii.

Zaměřeno na velikost, tvar a materiál

Dilda můžete vybírat podle velikosti, tvaru, materiálu, či doplňků, jimiž disponují. Na výběr tak máte napříkald dildo silikonové, nebo skleněné. Silikonové dildo je pružné, skleněné zase krásně vypadá. A nabízí hru s teplem a chladem. Dvojitou penetraci umožňují dilda oboustranná.

Erotická hračka, nebo skutečný penis?

Hledáte skutečnou náhražku penisu? Pak se při výběru zaměřte na realistická dilda. Tuto erotickou hračku na na pohled i na dotek nerozeznáte od skutečného penisu. Při jejich výrobě totiž návrháři vycházeli z opravdových penisů skutečných pornoherců. Nechybí jim žalud ani patřičné zvrásnění. Realistické dildo vybírejte podle velikosti, ale i barvy. Na výběr je většinou tělová a černá.

Věnujte se naplno svým prožitkům

Velmi praktické je dildo s přísavkou, která umožňuje jeho připevnění k různým povrchům. Díky tomu dildo při hrátkách nemusíte držet rukama, což vám dává větší prostor plně se věnovat svým prožitkům. K některým modelům je možné přísavku připojit dodatečně.

Žena, nebo muž?

Nedílnou součástí erotických hrátek párů stejného pohlaví bývají připínací dilda – Strap-On. Ta po upevnění do připínacího postroje především ženám dávají možnost potěšit jinou ženu jako muž. Jejich využití ovšem můžete být bohatší. Připínací dildo je samozřejmě možné využít i při heterosexuálním sexu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here