Chcete se přiblížit krásným interiérovým designům z časopisů, ale nevíte, co vám chybí? Možná je to efektní a originální skandinávská tapeta. Světlé barvy, jemně elegantní design a téměř nekonečné možnosti využití dělají z tapet ideální variantu, jak s minimálním úsilím pozměnit vzhled celého pokoje. Z jakých variant je možné vybírat a kde tapety nakoupíte?

Elegantní tapety na zeď

Moderní tapety na zeď jsou vysoce kvalitní a nabízí téměř nekonečné možnosti barev a vzhledů. Do svého interiéru můžete přidat téměř cokoliv, co si jen budete přát. Elegantní jemně tečkovaný vzor, proužky, abstraktní motivy, květinový vzor a podobně. Pro využití v interiéru laděném do skandinávského stylu se hodí především jemnější motivy a světlé barvy. Na menších prostorech pracujte i s kontrastem díky tmavším tapetám. Za pomoci této kombinaci propůjčíte interiéru trochu dynamiky a živosti. Na rozdíl od tmavého nátěru pak nebude problém s následným zesvětlením, kdy bude stačit sundat stávající tapetu a vyměnit za jinou.

Optické zvětšení prostoru a důmyslné geometrické tvary

Světlé skandinávské tapety v jemných motivech mohou posloužit pro optické zvětšení a prosvětlení celé místnosti. Zároveň budou dostatečně efektní a zajímavější v porovnání s obyčejným bílým nátěrem. A až vás přestane bavit vybraný motiv, stačí se poohlédnout po jiném a je to. Díky kvalitnímu zpracování však vliesové tapety na zeď mohou vydržet stále krásné i po letech.

Objednejte pohodlně z internetu

A kde najdete pestrý výběr tapet, které si můžete pořídit? Skandinávské tapety, ale i jiné vliesové, vinylové a papírové tapety najdete na jednom místě na internetu. V nabídce nechybí ani efektní varianty s imitací kamene, dřeva či cihel, díky kterým můžete do svého interiéru dodat přírodní vzhled bez nutnosti složitých stavebních úprav.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here