Koncem února se konal 89. ročník předávání cen Oscars. Na červeném koberci se to jen hemžilo krásnými róbami, dokonale střiženými obleky a americkými úsměvy od ucha k uchu. Nás ale nejvíce zaujaly šaty známé české modelky Petry Němcové.

Kráska s českými kořeny

Petra Němcová patří mezi nejznámější české modelky, které se dokázaly prosadit ve světovém modelingu. Petra ale není pouhou modelkou, zajímá se také o charitu a záchranu dětí v Africe. Časová vytíženost ale nezabránila Petře navštívit předávání cen Oscars a následně také Vanity Fair Oscars After Party.

Nádherné šaty pudrové barvy od známéno módního návrháře Georges Charche této známé modelce padly jako ušité. Ke každému outfitu jsou třeba doplňky, jinak tomu není ani u rób na Oscary. Petra zvolila dokonalé doplňky od značky Chopard (Petra je tváří této značky).

Za povšimnutí stojí také lodičky, které měla Petra obuté jak na předávání cen Oscars, tak Vanity Fair After Party. Umělecké lodičky vyrobené přímo na předávání cen Oscars pochází z dílny Lorenza Quinna. Originální lodičky s podpatkem vytvarovaným jako soška Oscara získala pozornost především na after party, na kterou Petra Němcová vsadila na šaty značky Elie Saab.

PicMonkey Collage2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here