Jsou malé, jsou roztomilé. Už v krátkém věku je zná celý svět a všechny dveře světa jsou jim otevřeny. Podívejte se na nejroztomilejší děti slavných… rychle, dokud jsou malé a roztomilé.

Královští sourozenci

Bezesporu nejroztomilejší tvářičky mají anglické královské děti, a to princezna Charlotte a prince George – děti anglického prince Williama a vévodkyně Kate z Cambridge. No nejsou k sežrání?

Dusty Rose Levine

Miminko, které se narodilo teprve 21. 9. 2016  krásné modelce značky Victoria’s Secret Behati Prinsloo a zpěvákovi skupiny Maroon 5 Adamu Levine se nám oficiálně představilo pouze jednou, a to na Instagramu své maminky. Od té doby Dusty její milující rodiče schovávají jak jen to jde. Nevadí, i jedna fotka nám stačí k tomu, abychom se nad ní rozplývaly, že?

Milan Piqué Mebarak a jeho bráška Sasha

Děti slavné zpěvačky Shakiry a španělského fotbalového obránce Gerarda Piqué podědily svou krásu po rodičích, no především po tatínkovi samozřejmě. Jejich španělské geny se nezapřou.

Saint West

Nejnovější člen rodiny slavné dvojice Kim Kardashian a rappera Kanyeho Westa. Doufejme, že Saint nepodědí vlastnosti svého tatínka, který na své koncerty chodí pozdě a k lidem se chová nadřazeně, nebo po své mamince, která vystavuje své křivky denně na Instagramu. Držíme palce Saint, doufáme, že z tebe vyroste chytrý kluk.

Flynn Bloom – nejroztomilejší klučina na světě

To nejlepší si necháváme na konec. Klučina, který už není úplně miminko, ale o to je ještě kouzelnější je syn sexy herce Orlanda Blooma a australské modelky Mirandy Kerr. Flynnovi je pouhých 5 let a už v takto mlaďounkém věku musel zažít rozvod svých slavných rodičů. V současnosti mu parťáka dělá nová přítelkyně jeho otce Katy Perry, se kterou si Flynn prý rozumí.

 

Foto: Instagram, Facebook.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here