Praha patří mezi nejkrásnější města. Ti šťastnější se zde narodili, cílevědomí se sem přestěhovali. Většina Pražáků, ať již domorodců nebo tzv. náplavy, se však nakonec dostala do situace, kdy musela řešit svoji bytovou situaci. Chcete bydlet konečně na úrovni? Pojďte se inspirovat luxusním bydlením nejen na prestižních adresách, ale i v precizně zrekonstruovaných domech a bytech.

Pražská správa nemovitostí (www.psn.cz) nabízí nádherné byty v domech dýchajících historií i prezentujících architektonický duch své doby. Právě tyto cihlové domy na prestižních pražských adresách jsou dnes nejžádanějšími. Žádanějšími než bydlení v nových developerských projektech, u kterých obvykle „pokulhává“ adresa. A kterým rovněž chybí tak důležitý Genius Loci, tedy duch místa. Vinohrady, Dejvice i Vršovice na nás dýchnou pravou pražskou atmosférou. Tou bez turistů, přesto kosmopolitní. To díky cizincům, kteří se v těchto místech velice často trvale usadili. Jsou to čtvrti plné malebných hospůdek, obchůdků i možností kulturního nebo sportovního vyžití.

Byt s terasou na Soběslavské – to jsou pravé Vinohrady

Těžko najdeme v Praze prestižnější adresu vhodnou k trvalému bydlení, než jsou Vinohrady. Stará cihlová výstavba Vinohrad je velice kvalitní. Díky kvalitním rekonstrukcím získaly byty v těchto domech „nový dech“. PSN teď nabízí byt v Rezidenci Soběslavská. Jde o původně funkcionalistický činžovní dům a nabízený byt má celkovou rozlohu 73,9 m². K tomuto skvělému bytu s dispozicí 2+kk náleží i velká terasa o rozloze 11,2 m² a sklepní kóje o velikosti 2,5 m². Dům se nachází poblíž stanice metra Želivského na trase A. V blízkosti je kompletní infrastruktura – OC Atrium Flora, kino, fitness, školky, školy a řada dalších služeb. U domu je rovněž příjemný prostor pro děti s malým hřištěm.

Další prémiové byty najdete v ulici Na Spojce ve Vršovicích

Ve Vršovicích nabízí Pražská správa nemovitostí na prodej byty v nádherném zrekonstruovaném secesním domě. Dům byl postaven za vlády Františka Josefa I. a je považován za secesní perlu Vršovic. K dispozici je luxusní mezonet 3+kk v 5. a 6. patře o celkové ploše 92,8 m², ale i další byty od 1+kk po 2+kk. Místo má opět skvělou dopravní dostupnost. Poblíž se nachází veškeré služby. K nákupům je z nejbližších obchodních center možné využít OC Eden.

Luxusní bydlení v Dejvicích na Wuchterlově

V Dejvicích prodává PSN dva nádherné a prostorné mezonety. 2+kk o rozloze 133,7 m² a 4+kk o rozloze 171,8 m². Podkrovní prostory dávají oběma bytům zcela unikátní vzhled. Byty mají prostorné terasy, z nichž je nádherný výhled na Dejvice. V ceně je parkování v podzemní garáži . V případě zájmu je možné dokoupit i garážové stání. Praha 6 je skvělým místem pro bydlení. Dostupnost přírody, venkovních sportovišť a blízkost letiště dělá Dejvice skvělým místem pro luxusní bydlení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here