V současné době si spousta žen potrpí na svém vzhledu, tedy samozřejmě i na svém outfitu. Pokud si oblečete elegantní šaty, zřejmě k nim zvolíte boty na podpatku. Ovšem vydržet v takových střevících po celý den je pro chodidla, ba dokonce i samotnou páteř docela náročné. Podpatky způsobují zdravotní problémy, a proto byste je neměla nosit den co den. V následujících řádcích vám prozradíme o zdravotní obuvi více užitečných informací.

Bohužel, v dnešní uspěchané době jsou lidské nohy velice zanedbávanými orgány. Přitom stačí jediné. Pořídit si boty s nálepkou “zdravotní”. Zdravotní obuv vyrábí hned několik značek, jako jsou Scholl či Santé. I když na trhu se dají sehnat i levnější varianty, v nichž se budou vaše nohy cítit jako v bavlnce. Příkladem jsou boty od firmy ABEBA.

Zdravotní obuv můžete nosit každý den

Obuv disponuje anatomicky tvarovanou měkkou, ale zároveň pružnou stélkou. Výrobci si nechávají na designu stélky záležet, neboť právě ona ovlivňuje, jak se budete v botách cítit. Zdravotní obuv dámská nezatěžuje klouby a nenamáhá svaly a šlachy při chůzi. Zakoupit si můžete i modely s antibakteriální úpravou. Přestože jste náročnou ženou, z pestré škály zdravotních bot si zaručeně vyberete, neboť výrobci si nechali záležet i na vzhledu.

zdravotní obuv dámská Abeba
Zdravotní obuv můžete nosit každý den

Boty, které mají pozitivní dopad na zdraví

Pokud se večer po celém dni na nohách objeví palčivé bolesti v nohou, je nejvyšší čas zapřemýšlet nad výměnou botníku. Zdravotní obuv má na zdraví následující dopady:

  • Uleví unaveným chodidlům.
  • Pomůže zachovat postoj, který neničí a nenamáhá záda.
  • Zabrání tomu, aby se člověk hrbil.
  • Zamezí posuzování plotýnek.

Obuv značky ABEBA je elegantní a perfektně se hodí ke každé situaci. Zakoupit si můžete jak barevné, tak i bílé alternativy. Zbavte se jednou provždy bolestí boků, zad a kyčlí. Většinou dané potíže způsobují i bolesti dalších partií.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here