Máte vlastní společnost a řešíte, jak ji propagovat? Perfektní způsob, jak si zajistit dobrou a levnou reklamu, je sázka na potisk různých předmětů, jako například papírové tašky.

Chovejte se ekologicky

Každý, kdo se v současnosti zabývá prodejem jakýchkoliv produktů, už jistě přišel do styku s otázkou, jak dané kousky pro svého zákazníka zabalit. Dříve se tento problém řešil pomocí igelitových tašek a pytlíků, ale v dnešní době, kdy se dopad plastů na naši planetu a ekologie celkově řeší čím dál více, je tato možnost passé. Skvělou alternativou k igelitkám jsou tašky papírové.

Papírové tašky se vyrábí z recyklovaného papíru, tudíž jsou k přírodě mnohem šetrnější. Svým rozhodnutím, že budete zákazníkům nabízet papír místo plastu, tak značně snížíte množství škodlivého odpadu. Není třeba se ani obávat toho, že by papír nebyl dost pevný. Divili byste se, kolik toho v takové tašce dokáže člověk unést. Klasické igelitky už dnes zkrátka neletí a lidé raději sáhnou po něčem ohleduplnějším k matičce Zemi.

Lepší vzhled zajistí potisk tašek

Jestliže se vám mdlý vzhled papíru příliš nezamlouvá, není to žádný důvod tuto alternativu hned zavrhovat. Nyní se totiž opět dostáváme k otázce reklamy. Když zvolíte správný potisk, dokážete tak zabít dvě mouchy jednou ranou. Z ošklivé tašky neurčité mdlé barvy se tak rázem stává stylový ekologický kousek, který navíc poslouží i jako reklamní předmět. Což je rozhodně něco, co stojí za vyzkoušení. 

Zaujal vás tento způsob propagace? Výborně, přinášíme vám totiž tip na jednu společnost, která svým zákazníkům nabízí kvalitní potisk papírových tašek za rozumnou cenu. Colorfactory pracují se sítotiskem, díky čemuž jsou výsledky opravdu přesné. Vybírat si můžete z různých typů tašek, a navíc se firma zaměřuje i na trička či zádové vaky. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here