Už jste spolu nějaký ten pátek, možná jste před nedávnem oslavili několikaleté výročí a i když to mezi vámi klape a vy nemůžete být šťastnější, v posteli se začínáte nudit. Ono se to tak trochu dá čekat, protože v drtivé většině vztahů po několika měsících dojde k útlumu sexuálního chtíče. I tak ale nelze popřít, že sex ke šťastnému vztahu patří, takže pokud se vám do postele vetřela nuda a stereotyp, je potřeba tyhle dva nezvané hosty co nejdříve vystrnadit. Mám pro vás tipy na potraviny, s nimiž si zpestříte sex raz dva. Chcete to zkusit?

Potraviny zlepšující sex

Ještě než si začnete ťukat na čelo a nevěřícně kroutit hlavou, jakou kravinu jsem si to na vás zase vymyslela, dovolím si vše uvést na pravou míru: tyhle potraviny rozproudí krev, zvýší sexuální apetit a nabudí vaše libido, takže si intimní chvíle zase začnete užívat.

  • Banány

    Věděli jste, že banány dokážou z našeho těla odplavit stres? A právě stres je jedním z důvodů, proč se vám možná nechce tolik sexovat. Když si dáte dvě a dvě dohromady, přijdete na šikovné řešení: smslněte si na banánu, zbavte se stresu a začněte si sex zase užívat!

  • Ústřice

    Jen málokdo by neznal ústřice a jejich pověst o zvyšování sexuálního chtíče! Jestliže chcete být za dveřmi vaší ložnice ve vrcholové formě, pak jsou ústřice přesně tím, na čem byste si měli před odchodem do postele pochutnat.

  • Borůvky

    A jsme zase zpátky u ovoce, tentokrát si vezmeme na paškál borůvky. Až je půjdete příště sbírat do lesa nebo kolem nich projdete v obchodě, budete vědět, že jsou nadopované vitamíny, antioxidanty a dalšími látkami, které dokážou nabudit mysl na sex. Kromě toho se o nich říká, že pomáhají odbourávat nadbytečný tuk a to se hodí vždycky, ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here