Je vám v noci neustále zima? Mnoho z nás má na chladné noci v zásobě teplejší přikrývku, ale stejně tak by se klesajícím venkovním teplotám mělo přizpůsobit i naše ložní prádlo. Jaký materiál vám pomůže přečkat chladné noci v teple a pohodě?

Mikroplyš pro vaše teplo a pohodlí

Povlečení je samozřejmě nutné vybírat na základě několika parametrů. Kromě rozměrů, které jsou dány velikostí přikrývek a polštářů, se mnohdy zaměřujeme zejména na design daného povlečení. Neméně podstatnou roli však hraje roční doba, v níž hodláte dané povlečení používat. Zatímco v horkých letních dnech jsou žádoucí chladivé, lehké materiály, které na těle téměř necítíme, v zimním období se ke slovu dostává hřejivé mikroplyšové povlečení, které nás obklopí a nedovolí chladu proniknout.

Mikroplyš se těší čím dál větší oblibě, neboť vyniká velmi dobrým poměrem kvality a ceny. Tento materiál sestává z jemných mikrovláken s krátkými chloupky. Výsledkem je hřejivé povlečení příjemné na dotek.

I v zimě si však můžete do ložnice vnést spolu trochu optimismu a radosti. K tomu je jako stvořené veselé povlečení mikroplyš s roztomilými puntíky a jinými vzory. Někdo namítne, že výrazné barvy a vzory nemají v ložnici co dělat, to je však záležitost osobního vkusu. Proč si tedy neudělat radost nápaditým povlečení?

V ložnici jako v bavlnce

Proč si ze stejného materiálu nepořídit také prostěradla, aby byl váš odpočinek opravdu dokonalý? Mikroplyš dělá nesmírně příjemnou záležitost také z prostěradel. Zvláště pro zimní prostěradla mikroplyš představuje výborné řešení, kvůli němuž se vám nebude chtít vstát z postele. Prostěradla z mikroplyše se navíc prodávají v široké paletě barev i velikostí, což vám umožní sladit si ložnici dokonale dle vašich požadavků.

Hledáte povlečení z mikroplyše v akci a nejlevnější cenu? V široké nabídce na www.rodinnebaleni.cz najdete mnoho barevných variant hřejivých sad povlečení, na které nedáte během chladných nocí dopustit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here