Necítíte se na vesnici nebo v malém městě dobře? Potřebujete k životu ruch velkoměsta? Praha volá i vás. Nabídek na nové byty je moc, ovšem jen málo z nich dokáže uspokojit. Jeden nad všemi vyniká, zájem o něj je velký, takže nesmíte dlouho váhat. Prosím, seznamte se…

Bydlení v legendární čtvrti

Každá městská část Prahy je něčím výjimečná, jedna však má několik nej. Je to Žižkov, který láká hlavně mladé lidi toužící po velkoměstském životě. Jeho spletité uličky, prostranství, nádherně upravené parky a svérázný noční život nadchnou každého, kdo si chce život užívat plnými doušky. Právě nové byty v Praze na Žižkově patří k nejvyhledávanějším.

trendyzena-cz_navackove_cz_01

Trefou do černého je projekt, který realizuje Metrostav Development a.s. Společnosti se podařilo získat povolení ke stavbě v lokalitě Na Vackově (okolí ulice Olgy Havlové). Z papíru se projekt rychle přenesl do reálu a v současné době na místě stojí již 3 bytové domy. Většina bytů už má své nové majitele, ale nemusíte házet flintu do žita. Metrostav Development postaví budov celkem 5, dohromady nabídnou 331 bytů.

trendyzena-cz_navackove_cz_02

Široká nabídka a lákavé okolí

Projekt Na Vackově na Praze 3 nabízí byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Mají moderní vzhled a maximálně využívají denní světlo. Přidanou hodnotou jsou předzahrádky, balkony a lodžie. Majitelé bytů v nejvyšším patře si budou užívat prostorné terasy. Výhodou bydlení zde je blízkost přírody, nedaleko jsou parky Židovské pece a Balkán. Potěší i blízkost obchodů, barů, restaurací, fitness, lékařů i školy a školky.

Cena se drží nízko

Projekt Na Vackově přináší levné bydlení v Praze na atraktivním místě. Zájem je velký, kdo dříve jedná, bydlí. Pokud ještě nemáte představu o tom, kolik vám v bance půjčí peněz, začněte se o to zajímat. Základní představu o možnostech hypotéky podá tato online kalkulačka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here