Poruchy erekce se řadí mezi témata častá, leč pro muže mimořádně citlivá. Co je to vlastně porucha erekce a jak ji úspěšně řešit?

Kdy hovoříme o poruchách

Pod medicínským termínem „erektilní dysfunkce“ se rozumí neschopnost dosáhnout erekce nebo ji v uspokojivé kvalitě udržet.

Ne každý neuspokojivý pohlavní styk lze přitom považovat automaticky za stav vhodný k řešení. S určitou formou erektilní dysfunkce se během svého života setká prakticky každý muž. Jako problém lze tento stav označit teprve tehdy, pokud přetrvává déle než 6 měsíců.

Psychika má však pochopitelně vliv na kvalitu prožitku sexuálního vzrušení. Muž se tak s každým dalším a dalším neúspěšným pokusem dostává do příslovečného začarovaného kruhu, kdy se jejich stav horší a trpí jím psychika i partnerský život.

Řada mužů se přitom o svém problému obává otevřeně hovořit. Stud však není na místě, neboť moderní medicína přišla s velkým množstvím přípravků, jež mohou úspěšně poruchy erekce vyřešit. Jedním z nich je Kamagra.

Jak řešit poruchy erekce

Jedná se o generický přípravek populární modré pilulky – Viagry. Ta je patentována již od roku 1996. Jedná se tedy již o prověřený lék na podporu erekce. Generický lék pak znamená, že preparát obsahuje stejnou účinnou látku jako původní medikament. Proto je obvykle možné také prostředek shodným způsobem i dávkovat.

Stěžejní účinnou látkou je sildenafil. Efekt Viagry i dalších generik je tak založen na inhibování fosfodiesterázy. Díky tomu nedochází k rozkladu cyklického GMP. Cyklický GMP následně stimuluje účinek oxidu dusného.

Právě to je hlavním mechanismem dočasného účinku pro podporu erekce. Výhodou přípravku Kamagra je zároveň skutečnost, že je dostupný i bez lékařského předpisu. Pořídit jej lze přes internet. Diskrétní řešení erektilních dysfunkcí je proto na dosah ruky pro každého muže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here