Uspořádání svatebního dne je od prvního nápadu budoucích novomanželů až po závěrečné loučení se se svatebními hosty náročným organizačním oříškem. Objednání prstýnků, kytic, ušití svatebních šatů, návrh i tisk pozvánek, samotné zvaní rodinných příslušníků a dalších svatebčanů… To vše je završeno jedinečným zážitkem, jenž se zákonitě musí všem zúčastněným vrýt do paměti.

Svatební veselice musí mít úroveň a obsahovat podstatné detaily: vynikající menu, bohatý nápojový lístek i skvělé prostředí

Jedním z nejdůležitějších činitelů, který dokonalý životní zážitek umocní, je výběr místa, kde se uskuteční samotná svatební veselice. Ti, kdo si plánují svatební den v moravské metropoli, mají štěstí. Svatba Brno se může uskutečnit v samém středu města, v kouzelném vinném sklepě s historickým duchem, přesto v moderním hávu. Vinný sklep Brno disponuje vyjma restaurace a reprezentativních prostor pro pořádání firemní akce rovněž penzionem.

Vinárna s jídelnou, zahrádkou a penzionem v centru Brna je výhra

Nejenom svatebčané, jimž se pochopitelně nebude chtít po oslavě řídit svá vozidla do jiného kouta města či dokonce republiky, ale i účastníci firemního teambuildingu či partnerského setkání se můžou ubytovat v přilehlém Penzionu Kovárna, jenž oslavil své šesté narozeniny. Což znamená, že je vybaven čtyřmi moderními dvoulůžkovými pokoji. V každém pokoji má vlastní sociální zařízení, zabudovanou šatní skříň, LCD televizor, lednici a Wi-Fi připojení. Další ubytovací část disponuje prostornou jídelnou a konferenčními prostory. Penzion se nachází pět minut od Brněnského výstaviště BVV i od místa konání Grand Prix. Brněnské letiště Tuřany je vzdáleno 15 minut autem. Ideální poloha penzionu, kde se dá i parádně najíst a osvěžit se, dává možnost i pouhého jednodenního přespání lidem, kteří se do Brna dostávají v rámci služebních cest nebo kulturní či sportovní události.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here