Zdravé stravování je důležité nejen, pokud chceme hubnout, udržovat se či nabírat svalovou hmotu, ale také pro naše tělo, zdraví a správné fungování imunitního systému. Naše střeva mají velký vliv na správnou funkci imunitního systému, proto je důležité mít vyvážený jídelníček plný kvalitních tuků, bílkovin, ale také vitamínů a minerálů.

Vaše strava by měla být pestrá, jídelníček by měl hrát barvami a chutěmi a mělo by vás to bavit. Nemusíte jíst pouze kuřecí prsa vařená na vodě s rýží. Ládovat se hamburgery nebo koblihami vás ale také nespasí. Sestavte si jídelníček rozumně, můžete využít metodu 80 ku 20, kdy 80 % jídelníčku budou tvořit kvalitní potraviny, nezpracované a zdravé a 20 % si dopřejete to, po čem vaše srdce touží a co potěší především vaši duši. Takový jídelníček je udržitelný, tělu zajistíte dostatek živin a budete z něho jen benefitovat. 

Nevíte, kde sehnat zdravé a kvalitní potraviny, díky kterým můžete svůj jídelníček oživit? Mrkněte na zdravá výživa e-shop, kde najdete spoustu zdravých, kvalitních potravin, které můžete objednat z pohodlí domova. Objednávka vám dorazí až domů, takže se nemusíte plahočit do obchodů, kde navíc spoustu zdravých potravin ani neseženete.

Například můžete objednat čekankový sirup, který je nabitý vitamíny a minerály a dodá zdravým dezertům na sladkosti.

Pokud jste milovníky čajů, vyzkoušejte matcha tea, který je oblíbený převážně pro své zdravotní přínosy, ale také pro chuť. Jedná se o takzvaný životabudič, který je nabitý vitamíny a minerály.

Na e-shopu najdete i další čaje, proteiny, veganské produkty, bio potraviny, zkrátka si zde přijde na své každý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here