Prázdninové grilování, popíjení drinků a konzumace slaďoučké zmrzliny na vás zanechalo nějaké to kilo navíc? Asi nejste sama, kdo se potýká s tímto problémem. Naštěstí je tu snadná, rychlá a efektivní pomoc v podobě proteinové diety. Nejen, že se nevzdáte chutných jídel, ale uděláte něco pro svou figuru. Proteinová dieta je zábavná a jistě oceníte její rychlý účinek. 

Základní principy bílkovinové neboli proteinové diety 

Jak vlastně tato velice populární dieta funguje? Jedná se o specifický styl stravování. Hlavním podílem vašeho jídelníčku se stanou bílkoviny. Ať už živočišné, tak i rostlinné. Dostatečný přísun bílkovin vám zajistí jednak rychlé hubnutí (ztrátu tuku) a rozhodně neohrozí ztrátu svalů. V tom tkví kouzlo tohoto stravování. 

Nemusíte se obávat únavy, jako při jiných jednostranných dietách. Váš jídelníček se bude tedy skládat především z kvalitních bílkovin, to znamená, že nepřijdete ani o vitamíny a důležité minerály v nich obsažené. Nekvalitní tuky nahradíte těmi zdraví prospěšnými. Jediné, s čím se musíme rozloučit jsou sacharidy. Ty nejsou žádoucí. 

Čtěte také: Proteinová dieta vás zbaví tuků raz dva: https://www.jakbytfit.cz/hubnuti/proteinova-dieta/ 

Naopak si bez výčitek můžete pochutnávat na různých druzích ořechů, vybírat si můžete z čerstvé zeleniny, dopřejte si vajíčka, mléko, jogurty, ale i třeba sóju a libové maso.  

Dejte stopku sacharidům a smaženým pokrmům 

Nebojte se takzvaných chutí. Při správně nastaveném jídelníčku si na různá lákadla ani nevzpomenete. Kvalitní bílkoviny vás zasytí. Ale i přesto odstraňte z dosahu i z dohledu různé sušenky, pečivo, slané brambůrky, alkohol i slazené nápoje. 

Tip: 3 vzorové jídelníčky na týden – https://www.proslim.cz/proteinova-dieta-3-vzorove-jidelnicky-na-tyden/ 

Správně nastavený jídelníček 

Netroufáte si na sestavení správného menu? Nevěšte hlavu a svěřte se do rukou odborníků. Ti vám dle vašich propozic “ušijí” jídelníček na míru. Nadbytečná kila poletí dolů vesmírnou rychlostí. Již během prvního týdne je úbytek váhy zaručený. 

Doporučujeme: Moje zkušenost s Ketomix – https://recenzezdarma.cz/ketomix-dieta/ 

Hodně úspěchů s hravou proteinovou dietou. Určitě si ji oblíbíte. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here