Také milujete věci, které si vytvoříte doma? Které jsou originální a které nikde jinde neseženete? A navíc dokonale vypadají? Pokud ano, ale už vám začíná docházet inspirace, není důvod zoufat. A to z toho důvodu, že můžete využít i moderních technologií a v tvorbě nových věcí pokračovat. Co je hitem?

Potiskněte předměty

První možnost, kterou můžeme doporučit, je spojena s potiskem různých svých věcí. Jestliže jste je dříve malovala, je na čase zkusit možnosti, které jsou spojeny s využitím moderních technologií. A jedná se o možnosti, které přináší termotransferový lis 3D. I když název vypadá složitě, ve výsledku jde o celkem jednoduché zařízení, podobné běžným tiskárnám. Ale s tím rozdílem, že netiskne na papír, ale na věci různých tvarů. Co například potisknete?

  • Hrnečky a talíře
  • Přívěsky a klíčenky
  • Kryty na mobil či tablet

Vyrobte zajímavé motivy

Opět porovnáme daný postup s tím, co jste mohla dělat doposud. To vám v případě tvorby musely stačit nůžky, kterými jste stříhala věci do požadovaného tvar. To vás i dost možná limitovalo v tom, že jste nedosáhla požadovaného výsledku. Proto zkuste řezací plotry. Ty jsou dalším z moderních řešení, které jsou unikátní hlavně v tom, že nadchnou svou maximální přesností, stejně jako vás zaujmou i tím, že tu nejtěžší práci udělají jednoduše za vás.

Potiskněte si oblečení

Využívala jste různé barvy na textil, nebo jste šla metodou takzvaného batikování? V obou případech mluvíme o variantě, která je také zastaralá. Dnes je možné si oblečení potisknout moderněji, pomocí speciálních zařízení. To funguje velmi jednoduše. Na počítači si vyberete nebo vytvoříte konkrétní motiv a ten bude následně jednoduše přenesený právě na vaše tričko, mikinu nebo v podstatě i na cokoliv jiného. I tady vás zaujme hlavně to, že své umění můžete posunout o level dále, stejně jako zaujme hlavně to, že potisk oblečení je velmi jednoduchý a rychlý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here