Stěhujete se do nového, rekonstruujete, stavíte a nevíte na koho se obrátit s vodohospodářskými projekty či řešíte domovní čistírny odpadních vod? Obraťte se na prověřené specialisty.

Společnost Zakra je vodohospodářská projekční kancelář specializující se na projekty pro koncové uživatele. Snaží se pomáhat lidem, kteří se stěhují do nového nebo rekonstruují a potřebují vyřešit problém s odpadními vodami nebo si postavit studnu. V jejich týmu jsou seniorní projektanti vodohospodářských staveb, kteří jsou schopni poradit a zkonzultovat situaci.

Spolupráce s firmou Zakra může začít naprosto jednoduše. Každé bydlení je specifické, proto než se rozhodnete pro finální řešení, nabídnou vám konzultaci s profesionálem zdarma. Na jejich webových stránkách klikněte na konzultace zdarma a do 24 hodin se s vámi firma spojí, navrhne ideální řešení a zašlou vám cenovou nabídku.

Mezi jejich služby patří domovní ČOV, vodovodní přípojky, kanalizační přípojky, domácí studny, retenční nádrže nebo likvidace odpadních vod. Řeší zkrátka všechny situace, které se týkají odpadu a vody u nemovitosti. Specializují se na projekty domovních ČOV a kanalizačních či vodovodních přípojek.

Proč zvolit firmu Zakra?

Už žádné čekání 6 měsíců. Projekty řeší velmi rychle po celé České republice, mají dostatek zkušených projektantů a jejich cenová politika vás také příjemně překvapí. Ceny projektů začínají už na 6 000 Kč.

Posláním a misí firmy Zakra jsou bezchybné projekty, které jsou funkční a zároveň splňují veškeré legální požadavky, díky nímž je pak jednání s úřady hračkou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here