Luxusní šperky. To nejsou jen zlaté klenoty osázené diamanty. Dnes hraje významnou roli neotřelý design, který činí daný doplněk originálním. Nestačí mít pouhý kroužek s diamantem, pokud chcete zaujmout. Zároveň si musíte dát jen pozor na to, aby se nápaditost nepřetavila v kýčovitost. Proto hledejte svůj vysněný šperk mezi top výrobci doplňků.

Zlaté a stříbrné šperky Tous

Španělskou značku Tous nejspíše znáte. Přišla do České republiky teprve nedávno, ale pro její jedinečnost mluví mnohaletá historie. Tous totiž v příštím roce oslaví stoleté výročí. Za dobu své existence vyslala do světa mnoho kolekcí. Luxusní zlaté a stříbrné šperky vyrábí nejen pro ženy, své si zde najdou i muži, dokonce se z mnoha linií mohou těšit i děti. Krásné a originální klenoty tak nadchnou ženy náročné na design, potěší pány svými minimalistickými produkty a udělají radost dětem svými jednoduchými ozdůbkami.

Luxusní šperky nejvyšší kvality

Poznávacím znamením značky Tous je medvídek. Ten se ovšem neobjevuje pouze v dětských liniích, naopak jedinečná práce klenotníků ukazuje, jak jemně a citlivě lze implementovat tento zdánlivě infantilní motiv do šperku pro dospělé. Dokonalá souhra kovu, vzácných kamenů a neotřelého designu nechávají vzniknout klenotům vkusným, hravým, zároveň ne přehnaně extravagantním. Díky jejich vkusnému designu je můžete nosit k různým příležitostem, kombinovat s mnohými outfity. I to je totiž charakter luxusního šperku. Je variabilní a jeho nošení vás neomezuje, jak z hlediska stylu, tak i příležitosti.

Nová kolekce Tous

Každá linie této značky myslí nejen na variabilitu, ale i originalitu, aby svým zákazníkům přinesla něco nového. Navíc se zde vždy akcentuje i finanční dispozice potenciálních zákazníků. Můžete si dopřát opravdu luxusní kousky, stříbrné či zlaté šperky se vzácnými kameny, které stojí několik tisíc. Takový artikl je jedinečný a může se v rodině dědit. V nabídce jsou ovšem i levnější kousky, není to však na úkor kvality. U této značky je rovněž typické, že umí vhodně kombinovat barvy zlata. Sice už dávno neplatí pravidlo, že žlutý, bílý či růžový kov byste neměli najednou nosit, ovšem to vás neochrání od toho, abyste jednotlivé šperky nevhodně nesladili. U klenotů Tous něco takového nehrozí, protože samy nabízejí k inspiraci jednotlivé kousky v souznění právě různých kovových zbarvení. A taková hravost je něčím, co vás bude u této značky bavit. Ohled na estetiku je zde zásadní, prim nehraje okázalý luxus, ale citlivý design. Jestli tedy sníte po roztomilé klasice, zvolte kolekci Real Sissy, barevnou a hravou. Toužíte-li po medvídkovi, v luxusním podání je v linii Silueta, lehce nápaditější kousky naleznete v sekcích obsahujících slovo „icon“. To ale není zdaleka vše, vždyť ve tvorbě Tous se odráží ona stoletá historie, proto sami zabrouzdejte na nabídku značky a zjistěte, co je vašemu srdci nejbližší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here