Také se vám v horkém letním počasí zrovna dvakrát nechce trávit dlouhé chvíle úpravou komplikovaného účesu, který navíc ve vysokých teplotách dlouho nevydrží tak, jak by měl?

Vsaďte na snadné účesy, které jsou na léto jako stvořené! Stačí pár doplňků a váš účes bude hotov během chvilky… V létě je totiž nejlepší zakomponovat do účesu například květiny, kterých je všude víc než dost, nebo použít další praktické i slušivé doplňky. Co všechno může zdobit váš letní účes?

Praktický klobouk

Horké letní počasí a agresivní sluneční paprsky mohou velmi rychle způsobit nepříjemný úpal. Pořiďte si proto slušivý klodress-864107_1920bouk, který se navíc stane jedinečnou součástí vašeho outfitu. Aby klobouk vyniknul, sčešte vlasy na jednu stranu, případně je i lehce zapleťte. Aby klobouk ještě lépe ladil s vaším oblečením, můžete jej vylepšit stejně barevnou stuhou, kterou můžete navíc libovolně obměňovat podle barvy vašich šatů nebo momentální nálady.

Něžný věnečekhair-2422075_1920

Lehké letní šaty si žádají odlehčené účesy. K tomu jsou jako stvořené velké vlny, které sluší téměř každé ženě. Pokud máte rovné vlasy, aspoň čas od času si dopřejte tuto obměnu. Uvidíte, že si rázem budete připadat jako princezna…

Originální čelenka

Hitem poslední doby jsou také výrazné čelenky, které hýří nejrůznějšími ozdobami nebo obrovskými květinami. Pravdou je, že nošení takové čelenky vyžaduje notnou dávku odvahy, ale o to působivější dojem zanechají! Extravagantní čelenka je ozdobou sama o sobě, proto se hodí spíše k jemným outfitům. Nespornou výhodou je, že vlasy můžete upravit tak, jak jste zvyklá, tedy nechat je rozpuštěné, nebo stáhnout. Poté stačí nasadit čelenku a vyrazit!

Romantické květiny

Proč byste nemohla využít toho, co nabízí příroda? Na podvečerní procházce nebo posezení u osvěžujícího koktejlu s přáteli jistě zaujmete květinou za uchem. K ní už stačí vlasy nedbale rozčesat, případně použít přípravek na zvětšení objemu. Stejně tak je můžete zaplést do tradičního copu.

Nepostradatelnýblur-1853957_1920 šátek

Pokud příliš neholdujete romantickému looku, využijte další všestranný módní doplněk, jakým je šátek. Můžete se inspirovat módním retro stylem a šátek si uvázat kolem obličeje s roztomilou mašličkou na konci. Ale využít jej můžete i ke svázání vlasů a podobně.

Čas na změnuhaircut-2267496_1920

Přemýšlíte už nějakou dobu o radikálnější změně? Léto je k odvážnějšímu kroku ideální, proto se nebojte změnit barvu vlasů nebo je výrazně zkrátit! Například krátký sestřih je překvapivě snadný na úpravu, důležité je jeho pravidelné zastřihování. Vězte, že experimenty s vlasy se vyplatí a pokud se vám nějaká změna nebude zdát příliš povedená, není třeba věšet hlavu. Vlasy přece jenom dorostou!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here