Husse je přední švédský výrobce vysoce kvalitních granulovaných a konzervovaných krmiv, kosmetiky, výživových doplňků a pochoutek pro psy a kočky.  Firma Husse působí již od roku 1987, do české republiky se dostala v roce 2010. Za tu dobu získala řadu ocenění a spokojených zákazníků. Firma vyniká zejména tím, že krmiva neobsahují chemii, jsou hypoalergenní, bezlepkové a plné vitamínů.

Zima nabírá na síle a čeká nás ještě  pár chladných měsíců.

Chcete se svým pejskem vypravit do hor, na procházku či jiný druh výletu a nechcete mu uškodit na zdraví? Pro tuhle příležitost vyvinula firma HUSSE, pečující řadu CARE. Jde o speciálně vyvinuté kosmetické přípravky pro pejsky a kočičky, které kladou důraz na hydrataci psí pokožky.

Speciálně pro zimní počasí Husse vyvinul péči o psí tlapky se včelím voskem – HUSSE TASS PLUS.

Tento produkt je novinkou na českém trhu a v zahraničí sklízí úspěchy. Vosk s přírodním složením bez konzervantů a jiných hypoalergenních látek si oblíbí nejen Váš čtyřnohý parťák, ale i Vy! Ať už jste jakkoliv nároční zákazníci. Včelí vosk dodá okamžitou regeneraci postiženým místům. Můžete jej také používat jako prevenci proti stroupkům na packách. Ty se tvoří velmi snadno zvlášť v období mrazu, díky posypové soli nebo když pejsek střídy teplotní podmínky bytu a zahrady.

TASS PLUS je neparfémovaný  a rychle vstřebatelný. Nemusíte obávat mastných skvrn nejen na podlaze, ale ani na pohovce či v pelíšku.

Veškeré produkty naleznete na: www.husse.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here