Ženy s plnými křivkami stojí často před velmi těžkou volbou: obléknout si šaty, které zamaskují přebytečná kila, nebo sáhnout raději po krásných šatech, které však případné nedostatky ještě nelichotivě zdůrazní? Zdá se vám jedna možnost horší než druhá? Dobrou zprávou je, že časy se mění a stále častěji se návrháři i výrobci dámských oděvů orientují také na šaty pro plnoštíhlé dámy. Jaké se vám tedy nabízí možnosti?

I plnoštíhlé ženy se mohou oblékat stylově

Jestliže vás trápí nadbytečná kila, měla byste se vyvarovat tmavých kalhot a halenek. Jistě, černá barva sice zeštíhluje, ale pouze v omezené míře a rozhodně není vhodné zahalit se do tmavé barvy od hlavy k patě, jak stále činí velká část plnoštíhlých dam. V takovém outfitu budete vypadat starší a smutnější, zatímco světlejší a výraznější barvy působí mladistvě a každý vám pak spíše „promine“ nějaké to nadbytečné kilo.

Častý prohřešek představují také příliš volné střihy, které sice schovají problematické partie, ale mnohdy bohužel ještě umocní mohutný dojem. Mnohem lepší službu vaší siluetě prokáže promyšlený střih. Důležité je nejen zakrýt nedostatky, ale také vyzdvihnout přednosti. Větší boky a zadeček se snadno schovají v sukni rozšířeného střihu, naopak pozornost si zaslouží oblast pasu a poprsí, o což se postará rafinovaný výstřih.

Na formální příležitosti, například pracovní schůzky a podobně, jsou jako stvořené speciálně navržené zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé. Ty jsou charakteristické nejen vypasovaným střihem, ale především důmyslným použitím různých barev. Zatímco tmavá barva siluetu opticky zeštíhlí, výraznější barva celý outfit oživí.

Každá žena může být za princeznu

Plesy a podobné společenské události si žádají mimořádnou pozornost při výběru vhodné garderoby. Naštěstí moderní společenské šaty pro plnoštíhlé umí vyzdvihnout krásu každé ženy. Sází totiž na luxusní splývavé materiály, které celkový vzhled „odlehčí“, a také zajímavé detaily, které přilákají pozornost k patřičným partiím. I plnoštíhlá žena se může díky vhodně zvoleným šatům cítit jako princezna!

Obléknout plnoštíhlou postavu není snadné, ovšem rozhodně ne nemožné. Jen je třeba volit vhodné střihy a materiály, které ženě s plnými křivkami dodají na půvabu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here