Seriál, který se stal okamžitě hitem televizní stanice CW, se dočkal osmi sérií a nyní se schyluje ke svému konci. Ačkoliv se to zasněným fanouškům tohoto seriálu nelíbí a byla sepsána dokonce petice proti ukončení seriálu, osmá série je poslední. Může za to především nižší sledovanost oproti předchozím sériím. Zejména poté, co ze seriálu odešla herečka Nina Dobrev, která hrála hlavní postavu seriálu Elenu.

V posledních dílech se vrátí všichni hrdinové

Tvůrci seriálu se rozhodli, že z posledních dílů udělají nejlepší díly celého seriálu. Právě proto se do posledních dílů vrací postavy, které už zemřely. Největším překvapením pro fanoušky byla informace, že se v posledních dílech objeví také „mrcha“ Katherine (kterou také hraje Nina Dobrev), která bude chtít za každou cenu zabránit svatbě mezi Stefanem a Caroline. Že by totiž byli všichni šťastný i bez přítomnosti Katherine? To tahle ďábelská hrdinka nezkousne a bude se mstít každému, kdo jí přijde do cesty.

Premiéra posledního dílu

Jak jsme již zvyklí, seriál je odvysílán na stanici CW každý pátek (u nás v sobotu). Titulky pro vás pravidelně připravuje tým překladatelů na webových stránkách Edna.cz. Poslední epizoda s názvem „I was feeling epic“ bude odvysílána 10. března 2017. Bylo potvrzeno, že epizoda bude delší než ostatní. Můžeme si tak naplno a v klidu užít poslední chvíle s bratry Salvatorovými, Elenou a všemi upíry z Mystic Falls.

hj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here