Blondýnka versus brunetka. To je věčný boj. Každá brunetka chtěla být alespoň jednou v životě blondýnkou a naopak. Což o to stát se brunetkou, když máte světlé vlasy, to není tak zapeklitý úkol. Přechod z tmavé na světlý odstín vlasů je ale problém, se kterým si doposud nikdo nevěděl rady. Pak ale přišel zázrak jménem OLAPLEX!

Co to vůbec je OLAPLEX?

Pokud jste o tomto zázraku ještě neslyšela, jen v krátkosti vám prozradíme, jak vlastně tento revoluční kousek vznikl. Zakladatelem je Dean Christal (známý kosmetický vývojář), který spolupracoval s Craigem Hawkerem (známý chemik) na alternativě marockého oleje. Oba toužili vytvořit něco nového, neokoukaného… něco revolučního! Obarvovat vlasy stovky různými odstíny a přesto mít vlasy vyživené, hebké a zdravé? Spuštění prodeje slavného OLAPLEXU okamžitě slavilo úspěch.

ba

Na jakém principu funguje?

Hlavním a jediným úkolem této úspěšné chemické receptury spočívá v tom, že znásobuje a obnovuje rozbité disulfidové vazby, které způsobuje časté barvení vlasů. Existují tři druhy tohoto zázraku: No.1 Bond Multiplier – ten se přidává do zesvětlovače nebo barvy, po smytí barvy se aplikuje No.2 Bond Perfector, který vlasy po náročném zákroku ošetří. Třetím druhem je No.3 Hair Perfector se kterým můžete prodloužit trvanlivost vaší barvy a udržet tak vlasy zdravé a lesklé.

Cena za použití zázraku

OLAPLEX je opravdu zázrak. Milým překvapením je také jeho cena. V kadeřnických salónech  zaplatíte za barvení pomocí OLAPLEXU nejčastěji od 300-600,- Kč. To je nízká cena za krásné zdravé vlasy, že?

Podívejte se na více fotografií, co vše OLAPLEX dokáže.

1012b5a368794f453aa208d8f4dd47a7 vystrizek gh ol

Foto: instagram.com, erthbeauty.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here