Ať už jste začátečnice, nebo švadlena s letitou praxí, šicí stroje japonské značky Brother naplní vaše očekávání. Ráda byste si navíc pořídila domácí šicí stroj s funkcí overlock? V následujících řádcích si šicí stroje Overlock Brother společně přiblížíme.

Šijte jako profík

Šicí stroje Overlock Brother slouží zejména k začištění pletenin, pružných a strečových materiálů. Nezbytným je tedy overlock při finální úpravě švů, které se díky němu stávají dokonale pružné, profesionální a neviditelné. S elegancí domácí šicí stroje Overlock Brother také sešijí, obnitkují a zaříznou i další materiály. Pro zásah do střihu a délky triček, tepláků a dalšího strečového oblečení doporučujeme pořídit Coverlock Brother. Tyto šicí stroje zakončí okraje tkaniny zespodu a prošijí materiál dvěma rovnými stehy.

Chci si koupit domácí šicí stroj

Ideálním parťákem k šití ve vaší domácnosti je přímo k tomu určený domácí šicí stroj. Šicí stroje Overlock Brother se specializují právě na domácí šití a vybírat tak můžete z bohaté nabídky se zaměřením na volitelné funkce, které šicí stroje Brother umožňují. V prvé řadě by vás měl zajímat počet nití, který se pohybuje od 2 do 5 nití. Díky dalším volitelným možnostem, jako je rozšiřující stolek, šití bez ořezu látky či přihrádka na odřezky, se pak ze všedního šití stává komfortní a neobyčejná záležitost.

Důkaz místo slibů

Přestože šicí stroje nepatří do rychlo-spotřebního zboží, jednou za čas je koupě a investice do nového stroje třeba. Jelikož se jedná o volbu na delší dobu, je vhodné výběru věnovat nějaký ten čas. Šicí stroje Brother pro vás otestoval nezávislý český D-Test, který potvrzuje jejich vysokou kvalitu a spolehlivost. Byly ověřeny desítky parametrů a japonské šicí stroje Brother uspěly i v očích náročných zákazníků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here