Rozlučka se svobodou

Čeká vás v dohledné době svatba a vy plánujete také stylovou rozlučku se svobodou pro sebe a své kamarádky? Nebo chcete jako spolehlivá svědkyně připravit nevěstě nezapomenutelný večírek? Nevěstě jistě ušetříte spoustu dalších starostí a navíc umožníte všem kamarádkám seznámit se s předstihem, v uvolněnější atmosféře. Takže hurá na plánování stylové rozlučky se svobodou!

Originální program je základ

V každém případě je velmi důležité vybrat vhodné místo. To však neznamená, že se celý večer musí odehrávat ve vašem oblíbeném baru. Co takhle se před tím vydat na noční plavbu po řece na lodi kormidlované sympatickým plavčíkem, nebo si nejdříve dopřát adrenalin na populární exit game a podobně? Pokud si přece jenom potrpíte na klasiku, zavčas rezervujte stůl či například vinný sklípek, kde víno poteče proudem, ale také jízda limuzínou pozvedne celý večer na vyšší úroveň…

Nápadité detaily udělají radost

Některé nevěsty nedají dopustit na stylové outfity a nejrůznější korunky a čelenky, ale dobrou službu nevěstě, svědkyni a všem kamarádkám udělají také placky na dámskou rozlučku se svobodou. Díky výstižným nápisům budou barmani, číšníci a všichni přítomní pánové ihned vědět, která z vás se brzy stane vdanou paní a kdo je hvězdou večera. Navíc všem zúčastněným dámám zůstane pěkný suvenýr. Ovšem nezapomeňte ani na dárky pro nevěstu, tedy něco modrého, půjčeného, nového… však to sama moc dobře znáte!

Období svateb je opět v plném proudu. Samotná svatba vyžaduje pečlivé plánování, ale vaší pozornosti by neměla ujít ani rozlučka se svobodou, která po hektických předsvatebních přípravách přinese vítané uvolnění a dá zapomenout na seznam povinností, které je třeba ještě splnit. Rozlučka se svobodou je jen jedna, tak proč si ji neužít se vším všudy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here