Svatba v zimě a její kouzlo

Nejvíce svateb již tradičně probíhá v měsících duben – září. V těchto měsících bývají svatby ve většině případů dle představ nevěsty – krásné slunečné počasí, teplo, hostina venku, nebo svatba při západu slunce. Najít termín pro svatbu v těchto měsících je bojový úkol. Nebylo místo pro váš termín? Nevadí, buďte originální a udělejte svatbu v zimě.

Kouzlo období Vánoc

Vánoce bývají jedno z nejoblíbenějších období. A to opodstatněně, jelikož je to období pohody, odpočinku, vánoční atmosféry a rodinných setkání. V tomto období bývají lidé citlivější, milejší, ať už cizí, nebo vaši blízcí. Kouzlo Vánoc zasáhne každého, i toho největšího Grinche, který Vánoce nemá rád. A proč k tomuto kouzlu nepřidat ještě slib lásky na celý život? Ideální chvíle!

4c536e399a71f00317ad4b6f2ac8598c

Sníh a Ladovská zima

Ačkoliv nás Ladovská zima už dlouho nenavštívila, sníh a mráz svatbu v prosinci zaručeně doprovodí. Vše bílé, včetně vašich svatebních šatů, které se třpytí společně se sněhovými vločky a okolní zamrzlou krajinou. To je přeci krásná představa ne? Hostina uvnitř v teple, kde se podávají teplé pokrmy, které příjemně zahřejí. Má to i další výhodu – oproti svatby v létě se nemusíte bát, že se váš stavební makeup rozteče.

Svatba v zimě má své kouzlo. Slib manželství doprovodí vánoční atmosféra a vaši nejbližší. Na takovou svatbu bude každý s radostí vzpomínat.

Foto: Pinterest.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here