Plánujete v blízké době Vy, nebo někdo z Vašich známých svatbu? Chcete mít na tento nezapomenutelný den vzpomínky v podobě originálních fotografií z fotokoutku? Pokud ano, Vaše Fotobudka Vám to zajistí! Zajímá Vás, jak co taková fotobudka je a jak funguje?

Vaše Fotobudka

Jedná se o šikovnou budku, která Vám spolu s pozadím a velkým množství rekvizit vytvoří ty nejlepší fotografie. Stejně jako rekvizity, si můžete zvolit i z velkého výběru pozadí, případně si navrhnout své vlastní. A jak taková fotobudka funguje? Velmi jednoduše:

  • Nejdříve si, v případě zájmu, vyberete z velkého množství rekvizit,
  • na fotobudce stisknete „Vyfotit se“, 
  • máte 3 sekundy na zapózování,
  • budete vyfoceni,
  • na fotobudce si vyberete tu nejpovedenější fotografii,
  • stihnete „Vytisknout“,
  • a máte svoji fotografii!

Proces je velmi jednoduchý ale kdybyste potřebovali poradit, obsluha fotobudky bude vždy na blízku. Tisk fotografií je neomezený a můžete si vyvolat tolik fotek, kolik jen chcete. Fotografie je možné obohatit například o různé efekty, rámečky, nebo z nich udělat koláž. Z vytvořených fotografií mohou hosté vytvořit svatební knihu hostů (guestbook), která je k objednávce zdarma. Fotografie mohou být navíc dostupné na sociálních sítích, či poslané na email

Rezervace Fotobudky

Fotobudku si můžete rezervovat přímo na tady. V případě, že budete akci pořádat poblíž Brna, máte dopravu zdarma. Pokud ale zamýšlíte jinou lokalitu, nebojte, Vaše Fotobudka za Vámi přijede kamkoliv. Co dalšího je potřeba zařídit? Aby mohla fotobudka fungovat, je důležitý přístup k elektřině. Pro kvalitní fotky je také důležité vymezit prostor, kam by se vešlo pozadí, jedná se o rozměry 4×4 m. V neposlední řadě budete potřebovat stoly, na které může uložit velká řada rekvizit.

Na závěr

Vaše Fotobudka může být také skvělým svatebním darem pro novomanželé. Mimo událost svatby můžete fotobudku využít například na firemních akcích, maturitních plesech či jiných oslavách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here