Rozhodli jste se do toho praštit a hledáte místo, kde uspořádat svatební hostinu? Co takhle někde, kde víno doslova teče proudem? Ideálně přímo u zdroje. Věřte, že svatební hostinu snů zažijete jedině na Moravě. 

Moravané jsou totiž pověstní nejenom svými sklípky s vynikajícím vínem, jež snese srovnání s víny věhlasných světových značek, ale i svou pohostinností. Budou se zkrátka o vás starat jako o vlastní. Vy se tak budete muset postarat jen o jediné, a to abyste se dobře bavili.

Jihomoravská svatba má své kouzlo

Moravská svatba má své kouzlo. Obzvláště ta jihomoravská. Schválně si do internetového vyhledávače zadejte pojem svatební místa jižní Morava či svatba jižní Morava a ihned budete v obraze, jaké máte možnosti.

Cimbálovka a tradiční folklor?

Jižní Morava, to jsou totiž vinice i ovocné sady. Ano si můžete říci na zámku, louce, koňském ranči či přímo na vinohradu. A svatební hostina? Přímo se samozřejmě nabízí vinný sklípek. Těch v každé jihomoravské vesnici najdete hned několik. Ovšem pozor, s pořádáním svateb už všichni své zkušenosti nemají a zdaleka nejde jen o to, zda vámi vybraný sklípek pojme všechny svatebčany.

Svatba na faře? Proč ne

V hledáčku vašeho zájmu by zkrátka měl být vinný sklep, jenž svatby tzv. umí. Nejenom dobré víno, ale i svatební profesionály nabízí například Vinařský dvůr na faře – rodinné vinařství Holánek nacházející se v tradiční mikulovské vinařské podoblasti.

Výjimečné okamžiky na výjimečném místě

Veselit se tu budete v příjemném prostředí ve dvoře historické barokní fary. Ale především v nově zrekonstruovaném a dvě století pamatujícím vinném sklípku pravidelně pořádajícím profesionálně organizované degustace. To je ideální místo nejenom pro svatby, ale i firemní akce všeho druhu.

Ubytování na faře

A pokud se vám po hostině nebude chtít domů, můžete na faře i přespat. Věříme, že si ubytování na tomto magickém místě zamilujete a zůstanou vám jen ty nejlepší vzpomínky. A třeba se sem i někdy vrátíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here