S koncem zimy se blíží také období, kdy jsme tenisky využili jenom v tělocvičnách. Je tedy vhodné se včas porozhlédnout po nových kouscích do našich šatníků. Dávno jsou pryč doby, kdy byly tenisky určeny jenom pro teenagery nebo aktivní sportovce a v současné době je možné je kombinovat s většinou našich outfitů. Což dokazují různé popové hvězdy, z nichž se nejčastěji v teniskách objevuje Rihanna.

Na tento současný trend také reagují výrobci dámské obuvi a nabízí širokou paletu barev materiálů a střihů, ze kterých si vybere téměř každá žena. Ačkoli považujeme za důležité, aby obuv vypadala dobře je přeci rovněž nutné, aby zvolená bota poskytovala našim chodidlům dostatečné pohodlí.

Jaké si tedy pořídit?

Letos jsou v módě dámské boty, které nesou zvířecí vzory nebo jsou v metalických barvách. Za módní přešlap nemohou být letos považovány ani dámské tenisky s nejšílenějšími vzory, které nabízí například Vans v limitovaných edicích. Ostudu si neuděláte ani pokud se rozhodnete pro standardní barvy, takové jsou například boty Converse. V současné době mohou být dámské tenisky z různých materiálů včetně jejich vzájemných kombinací a mohou být také doplněny různými kovovými ozdobnými cvočky.

Jestliže jste spíše romantický typ můžete zvolit tenisky v pastelových barvách nebo s krajkovou ozdobou či semišové modely, které skvěle padnou i k outfitům s halenkou, sukní či k šatům. Můžete zvolit nízké, polo kotníčkové nebo vyšší modely, které nabízí ve svém současném portfoliu například Nike nebo Adidas Originals. Tenisky, ve kterých budete vyšší? Ani to není žádný problém, protože zmíněné značky produkují tenisky i na klínku.

Jestliže jste aktivní sportovkyní a hledáte obuv, která Vám pomůže k lepším sportovním výkonům při maximálním pohodlí, zkuste novou kolekci sportovní obuvi právě od Nike, nabízí řadu modelů, které jsou určeny pro různé povrchy, a tudíž i pro různé sportovní aktivity.

Tenisky jsou prostě stále in.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here