©Bioliečba.eu, 2018 - až po současnost
©Bioliečba.eu, 2018 - až po současnost

Některé problémy si umíme vyřešit sami, s některými potřebujeme pomoci. Pokud i vás sužují opakující se zdravotní potíže, trápí vás opakované neshody a neporozumění v partnerských vztazích, časté stavy úzkosti, bolesti hlavy a další, je možná na čase absolvovat terapii, která vám pomůže vyřešit vaše problémy jednou provždy.

Věděli jste, že opakující se zdravotní problémy, bolesti hlavy, nespavost, problémy v partnerských vztazích atd. jsou psychosomatického původu? Trauma, se kterým se vaše tělo neumí vypořádat, mohlo vzniknout ještě před tím, než jste se narodili, v dětství i v dospělosti. Příčiny vašich problémů jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí a úkolem terapeuta je tyto příčiny odkrýt, aby bylo vašemu tělu umožněno uzdravit se jednou provždy.

Osobní návštěva terapeuta není nutná

Pokud vás trápí, že není ve vašich silách navštěvovat terapeuta osobně, máme pro vás řešení. Komplexní terapii je totiž možné absolvovat na dálku, a to po telefonu. Tuto formu terapie poskytuje odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic, který již touto cestou pomohl klientům vyřešit různé psychické, emocionální, duchovní, vztahové, sexuální, existenční i finanční problémy.

Kde komplexní terapie nepomáhá?

Komplexní terapie nastartuje v těle opravné procesy a nastane přirozená léčba, a to ihned po odhalení příčin problémů. V žádném případě ale není vhodná k řešení pohotovostních a nebezpečných zdravotních situací, které vyžadují okamžitý zásah lékařů. Je také nutné podotknout, že terapie vyžaduje vysokou koncentraci, a proto není vhodná pro osoby, které jsou pod vlivem alkoholu či drog.

Ultimátní terapie

Pan Radovan vám poskytne také ultimátní terapii, jejímž cílem je zbavit vás všech problémů. Dalším cílem také je, abyste si s každodenními potížemi dokázali poradit sami a nepotřebovali již pomoc terapeuta.

Pokročilá a experimentální terapie

Očekáváte od terapie a svého života ještě více? Chcete odemknout své vyšší schopnosti, které jsou lidstvu přirozené, ale už se na ně postupně zapomíná? Pokročilá a experimentální terapie vám pomůže odkrýt vaše jedinečné schopnosti, jako jsou například vědomá telepatie, rychločtení, samooplodnění atd.

Více informací o terapii naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here