Dlouhé zimní temné večery se můžou ještě více protáhnout, když vaši přátelé cestují po světě a vy s nimi nemůžete někam vyrazit, vaše drahá polovička není doma a v televizi nedávají žádné seriály a filmy, které pro vás znamenají relax a odpočinek. Máme pro vás tip, jak zaručeně vypnete a ocitnete se v jiném světě.

Vana, vínko, svíčky

Romantické příběhy plné vášně, sexu, napětí a zapeklité zápletky ocení snad každá žena. Abyste k příběhům měla tu správnou atmosféru, doporučujeme vám napustit horkou vanu, vzít si k sobě sklenici (nebo rovnou láhev) vínka a zapálit svíčky. Spolu s knížkami, které vám doporučíme vám ručíme za to, že tu zimu překonáte mnohem příjemněji.

50 odstínů – E.L. James

O trháku 50 odstínů šedi jste už jistě slyšela. Co je ale mnohem lepší než film, je právě knižní podoba napsaná spisovatelkou E. L. James. Kniha 50 odstínů šedi si vás získá hned po prvních stránkách – POZOR, příběh je velmi návykový. U poslední stránek se nemusíte bát, příběh má sice otevřený konec, spisovatelka ale u stihla napsat pokračování 50 odstínů temnoty (které má mimochodem filmovou premiéru příští týden, chystáme pro vás recenzi) a dokonce i 50 odstínů svobody. Každou ženu jistě zaujal pohled na svět slavného Christiana. A proto spisovatelka vyslyšela „modlitby“ vše fanynek a napsala příběh z pohledu Christiana. Kniha vyšla pod názvem „Grey“. Všechny knihy si už můžete nakoupit v knihkupectví. Tip: Některé jsou dokonce volně ke stažení na internetu. Ať žijí e-knihy, že?

Návrh – Off-Campus – Elle Kennedy

Poslední dobou je stále více oblíbenější bestseller trilogie Off-Campus. Jde o romantické příběhy studentů vysoké školy. Vše začíná příběhem s názvem „Návrh“, který vypráví o obyčejné studentce vysoké školy Hanně, která byla v mládí znásilněná a nedůvěřuje mužům, především ze sexuální stránky. Po dlouhém přemlouvání se rozhodne doučovat sociální vědy krále vysoké školy, nadějného hokejisty Garretta, který pomáhá získat kluka, do kterého je Hanna beznadějně zakoukaná. Jak to tak ale bývá, vše nakonec končí …. a víte co, konec vám nebudeme prozrazovat :-). Napovíme vám ale, že jí Garett nepomůže jen se sblížením s klukem, ale pomůže jí překonat svůj vlastní sexuální blok.

Na příběh navazuje druhé pokračování s názvem „Omyl“, který vypráví o Garettovým nejlepším kamarádovi Johnovi, který se zakoukal do Hanny… no, alespoň si to ale myslel. V polovině knihy John dojde k závěru, že netouží získat holku svého nejlepšího kamaráda, ale vztah, který má Garrett s Hannou. Přesto, že je po škole známý jako sukničkář, který se vyspí s každou na potkání, potká John holku, díky které zjistí, že sex s člověkem, kterého miluje se dá prožít daleko vášnivěji než se mu zdálo.

Oba příběhy jsou takové odpočinkové. Každý příběh má svou vlastní zápletku, která se dá rozluštit sice po pár stránkách (a to především v druhém díle), ale i tak je příjemné čtení. Autorka Elle Kennedy se chystá vydat dokonce další díly – Skóre a Plán. Knihy bohužel ještě nevyšly, a tak nám nezbývá nic jiného než čekat.

Pozn.red. Další díl Skóre vychází už 9.2.2017! Těšíte se?

Foto:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here