Máte doma vášnivého sportovce a chcete mu udělat radost? Připravte mu překvapení v podobě originálního dárku. Ať už zrovna slaví, nebo jen tak pro radost. Připomeňte mu dárkem jeho vášeň a motivujte ho k dalším výkonům.

Je skvělé, pokud jsou lidé aktivní a věnují se pravidelně sportu. Je-li takovým nadšencem
i váš blízký, ať už partner, dítě, dědeček nebo kamarádka, není nic lepšího, než ho v tom podporovat. Při výběru dárků máte snadnější rozhodování, protože víte přesně, co daného člověka baví. I tak ale jistě oceníte inspiraci na radosti, které roztáhnout úsměv od ucha k uchu a chytnou za srdce. Tak tady jsou.

1.  Originální outfit

„I don’t need therapy, I just need to go to the mountains.“ Tohle motto možná slýcháte od svého partnera, pro kterého je lezení na vrcholky hor smyslem jeho dnů. Víte, že ho může nosit i na hrudi? Pro odvážné může být tento dárek pro horolezce i podobu tetování, ale my teď máme na mysli tričko s potiskem.

To může být vtipné. Můžete obstarat třeba celému hokejovému týmu trefné hokejové tričko. Nebo dědečkovi, vášnivému badmintonistovi? Kamarádce jogínce, sestře lyžařce? Zkrátka do jakéhokoliv sportu zapálenému jedinci můžete prostřednictvím vtipného trika připomenout jeho zálibu. Obzvlášť milé a zábavné je díky stejnému trikotu stmelit tým, ať už před výpravou na hory, na společný turnaj nebo s vodáckým tričkem na vodu.

2.  Motivace knihou nebo hrou

Ne, vždy je sezona, ne vždy nám přeje aktuální situace. V době, kdy sportovně založený člověk nemá možnost se svému koníčku věnovat a jeho oblíbená aktivita mu chybí, nabízí se možnost připravit mu určitou alternativu. Co takhle sjíždění tracků na horských kolech v podobě hry na PS4? Nebo četba motivačních knih a autobiografií oblíbeného sportovce? Tímto dárkem se může váš blízký i lecčemu přiučit. Poohlédněte se po takové pasivní formě jeho oblíbeného sportu.

3.  Výlet nebo přátelský zápas

Nejlepší dárek je vždy zážitek a nejlépe sdílený se stejně nadšenými lidmi. Co takhle přátelský zápas? Turnaj v oblíbeném sportu? Uspořádejte den ve společnosti lidí, které má daný člověk rád, nebo přiveďte rovnou spoluhráče z jeho týmu a dejte pro změnu zabrat jejich mozkovým závitům – kvíz se záludnými otázkami z prostředí vybraného sportu můžete připravit sami, nebo pořídit ve formě deskové hry.

Obdarovat můžete i pozvánkou do bike centra, na golfové hřiště nebo na fotbalový zápas – i u této příležitosti bude skvělé využít třeba fotbalové triko.

4.  Fotoalbum s jeho výkony

Co by to bylo za sportovce, který by nebyl hrdý na svoje výkony a nevzpomínal na vyhrané zápasy, ujeté kilometry, nebo zdolané vrcholy? Jestli si je nikde pečlivě nezaznamenává, udělejte to za něj. Postahujte fotky ze sociálních sítí nebo přeberte složky s fotkami v PC a vytvořte fotokoláž s časovou osou – od prvního seznamování se sportem ještě v útlém věku až po velké úspěchy.

Tenhle dárek potěší, jak vysloužilého sportovce, tak toho, který právě začíná ochutnávat první úspěchy. Fotoalbum nebo koláž můžou mít různou podobu, můžou obsahovat oblíbené hlášky, motta slavných lidí apod. Pokud svého sportovce dobře znáte a jste kreativní duše, neváhejte si s takovým emotivním dárečkem vyhrát.

Ať už obdarujete sportovně založeného jedince jakkoliv, nezapomínejte mu hlavně fandit a podporovat ho v tom, co dělá. Tím největším dárkem pak pro něj můžete být i vy sami – jako ti nejlepší fandové.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here