Ačkoliv to zní jako klišé, musíme to říct – život je opravdu moc krátký. Krátký, těžký, složitý, komplikovaný, stresující, ale i krásný, zábavný a záživný. Abychom se soustředily spíš na kladné stránky života a nenechaly se smést špínou kolem nás, musíme si život okořenit podle svého. Začít bychom měli u plnění svých snů.

Wish list

Samozřejmě jako správné ženy bychom chtěly vše, od každého něco. Od velký moderní dům, po lodičky od Louboutina. Abyste měla správnou motivaci na šetření peněz a zvládnutí neúnosného stresu v práci, sestavte si svůj wish list (seznam přání).

Rok 2017 končí na šťastnou sedmičku. My na Trendyženě jsme se rozhodli, že pro nás tento rok bude rokem, na který nezapomeneme ani kdybysme chtěli. Toužíte po tom samém? Tak si vzpomeňte na své sny z děstství a sepište si je na papír. Nic není nemožné, stačí jen opravdu chtít. Nesoustřeďte se na výmluvy proč něco nejde a pokud je to sen, který si opravdu přejete splnit, soustřeďte se na to, jak svého snu docílit.

2f0a0564500095399c9ce662089826b4

Nechte se inspirovat naším wish listem pro rok 2017

  1. Minimálně jednou měsíčně shlédnout premiéru nějakého filmu v kině (dobře, uznáváme, že je to z části kvůli sladkému popcornu).
  2. Šetřit co nejvíce to půjde. A proto se pokusíme mít trpělivost a na své oblíbené kousky počkáme, až budou ve slevě.
  3. Navštívit alespoň jednu zem, kterou jsme vždy chtěli navštívit. Letos máme v plánu Londýn, příští rok New York. Jaké země chcete navštívit vy?
  4. Trávit co nejvíce času s přáteli a rodinou.
  5. Smát se, smát, smát a smát, až nás bude bolet břicho.
  6. Pravidelně cvičit a udržovat si kondici i své zdraví.

Čeho byste chtěli vy docílit v tomto šťastném roce? Máte také sestavený svůj wish list snů a cílů?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here