Jen málokterá žena je doopravdy spokojena s velikostí nebo tvarem svých prsou. Přitom právě ňadra jsou největší přednosti ženy a znakem její ženskosti. Bohužel ne ke všem byla příroda – co se velikosti poprsí – týče štědrá. Možná i vy hledíte kriticky na svůj odraz v zrcadle, vaše malá prsa vás trápí, snižují vám sebevědomí a nutí k tomu, nosit oblečení bez výstřihu. A k čemu taky, když do něho nemáte co dát, viďte? Možná stejně jako řada dalších žen nespokojených s velikostí jejich ňader uvažujete nad způsoby zvětšení prsou. Vaším snem jsou krásná plná prsa, za která se nebudete muset stydět a která budete hrdě vystavovat v hlubokých výstřizích. Jenže jak na to?!

Plastická operace prsou – zvětšení prsou s mnoha riziky

Když je řeč o zvětšení prsou, určitě i vás jako první možnost napadne plastická operace. Tento velice moderní trend sice slibuje viditelné zvětšení prsou, ale zároveň s sebou přináší i určitá rizika, které si bohužel většina žen neuvědomuje. Bezmyšlenkovitě tak lehají pod kudlu a s vidinou většího poprsí tak nechají doktory zasahovat do těla, pro které je nejen samotná operace, ale i následná rekonvalescence, pořádnou zátěží. Nehledě na to, že ani práce odborníků nemusí být vždy 100 %. Plastika je tak řešení s nejistým výsledkem a vysokou finanční investicí. Opravdu to chcete riskovat, když svá prsa můžete zvětšit i přírodní cestou?

prsa_2

Zvětšení prsou přírodní cestou – sen nebo realita?

Chcete větší prsa a děsí vás náročná plastická operace? Nebo jen mát rozum a nechcete do sebe nechat zbytečně řezat? V tom případě se vydejte za svým snem v podobě vysněného poprsí po přírodní cestičce, na které nemůžete nic ztratit – ba naopak jedině získat! Vyzkoušejte prášky BreastExtra – zcela přírodní produkt, jehož složení pomáhá stimulovat organismus ženy k produkci tkáně prsní žlázy, což vede k viditelnému zvětšení prsou a to již během dvou týdnů! BreastExtra obsahuje rostliny, které se řadí mezi fytoestrogeny – látky podobné hormonům.

Spokojenost se svým tělem je to největší bohatství

Příroda je ke každému z nás spravedlivá a do vínku nám naděluje stejně. Zatímco některé ženy mají velká prsa, naopak je trápí prostornější zadeček. Jiné naopak mají ňadra menší, ale zato se mohou pyšnit plochým bříškem. Ať už vám příroda do vínku nadělila cokoli, nejdůležitější je, abyste byli spokojeni sami se sebou. A proč si k této spokojenosti trochu nepomoci? Není na tom nic špatného! Ženy si nechávají zvětšit prsa, zpevnit zadeček nebo odsát tuk, muži naopak podstupují zvětšení penisu nebo si formují svaly. Budete-li spokojeni sami se sebou, získáte to největší bohatství. Tak s chutí do toho!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here