Léto je na námi a je třeba se o vlasy dobře postarat. Slunění ani chemikálie v bazénech jim moc nepřidali a tak se o ně musíte dobře postarat správnou vlasovou kosmetikou. Pokud přemýšlíte o nějaké výrazné vlasové proměně pro letošní podzim a zimu 2016/2017 pak se určitě nechejte inspirovat našimi tipy.

Nejenom že zazáříte, ale podtrhnete také vaši přirozenou krásu a o to letos na podzim hlavně jde. Nemusíte se hned pouštět do razantního sestřihu vašich dlouhých vlasů, i když pokud je máte opravdu hodně zničené, nic jiného vám nezbývá, aby zase zářili a měly zdravý vzhled. Pokud je však máte zdravé, ale jen trochu roztřepené konečky, pak si je nechte zastřihnout a raději se pusťte do barevné proměny vaší hřívy, abyste v práci vypadala elegantně a trendy.

Tipy na účesy do práce

Přemýšlíte, co si necháte u kadeřníka vytvořit za účes, ještě než nastoupíte po prodlouženém víkendu znovu do práce? Pokud jste od přírody brunetka a máte dlouhé vlasy, přidají vám na kráse i eleganci blonde melíry. Jsou dokonalé ve vintage účesech ve stylu 30. let, kde se nosily ty krásné uhlazené glamour vlny.

c5bbe4e92afcc3f9c5dbd8e08cf0e5ff

Brunetky s krátkými vlasy by se neměly bát výrazných barev, jako je modrá, zelená nebo fialová a nechat si jimi promelírovat své vlásky. Jsou to výrazné barvy, které váš účes velmi oživí. Ani dlouhovlásky se nemusí bát výrazné proměny, na dlouhých vlasech máte více možností kombinací barev. 
92a4344447d0d644cd6748ac00c3a692

Blondýnky mají větší volby, pokud mají krátké podholené vlasy mohou svůj účes oživit třeba novou trendy barvou růženínu, která vrátila do módy růžovou barvu a ta ve spojení s šedou je letos velkým hitem.

8ce1a110f32725b32ef9c02bfc28e4c7

Jednoduché účesy do práce

Do módy se opět vrátil styl osmdesátých let a to nejenom v módě, ale také v účesech. Opět se nosí vlny i krepované lokýnky, pletené copy, copánky nebo nitky nebo stuhy vpletené do vlasů. Jsou to ideální účesy pro dlouhé vlasy. Jsou rychlé a tak během pár okamžiků vykouzlíte velmi jednoduchý a elegantní účes do práce.

 

f0af2cd655b728febe34acb2d050dba8

Zdroj fotografií: 

  • https://cz.pinterest.com
  • http://www.haircutweb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here