Dřevo a jeho různé podoby v bytovém designu nikdy nevyšlo z módy. Pochromovaný, lesklý, bílý nábytek je sice velice stylový, jenže je často také neosobní. Nic totiž není tak nadčasové a různorodé jako právě dřevo. Umí být moderní, starobylé, může působit útulně i chladně, proto má v bydlení své pevně dané místo, které je jen těžko nahraditelné. Nyní se ale dřevo probojovává i za hranice nábytku, nečekaně, avšak důrazně se dobývá do světa módy. Kde všude dřevo v módě můžeme objevit?

Praktické i stylové dřevěné hodinky

Názory na nošení náramkových hodinek se liší. Někdo je na ruce nesnese, jiný si bez nich neumí představit odchod z domu, ba dokonce je mnoho lidí vůbec nesundává, pokud vyloženě nemusí. Další je nosí, aniž by se obtěžovali z nich zjišťovat časové údaje, zkrátka jen z důvodu image, kdy dobře vypadající hodinky nahradí jiné doplňky, jako jsou třeba náramky. Dřevěné hodinky uspokojí obě výše zmíněné skupiny, které hodinky nosí, a to bez ohledu na věk a pohlaví. Jedná se totiž o plně funkční a zároveň stylové kousky, které jsou vše, jen ne nudné. Vyrobeny jsou ručně z bambusového, ebenového, či javorového dřeva, vybaveny jsou strojkem známé značky Quartz. Čím jsou kromě již zmíněného ještě zajímavé? Například velmi nízkou váhou, na ruce jsou podstatně lehčí nežli například celokovové hodinky. Za zmínku pak jistě stojí i cena – nejedná se totiž o nijak přemrštěné částky, ceny se pohybují okolo dvou tisíc korun.

Stylově na ples i do kanceláře

Co je však možná ještě zajímavější, neobvyklejší a překvapivější než dřevěné hodinky, jsou dřevěné motýlky. Ano, řeč je opravdu o onom malém společenském doplňku, alternativě kravaty, který se běžně váže kolem krku a není ničím zvláštní. Jenže může být! Zahoďte předsudky a podívejte se z blízka na tento skvělý průlom v módním průmyslu. Stejně jako motýlky látkové, i ty dřevěné mohou mít různé vzory, barvy a designy, co však mají všechny společné, je lehká váha, tudíž nemusíte mít obavu, že vás těžké dřevo potáhne k zemi. Kolem krku se připne pomocí nastavitelného elastického pásku, nehrozí tedy, že by vám byl neseděl, anebo že by se rozvázal a následně upadl. Faux pas je tak odloženo na jinou příležitost.

S ohledem na to, jak vděčnou službu nám dřevěné výrobky každý den přináší v našich domovech, nepochybujme o tom, že stejnou radost může tento materiál poskytnout i v módním odvětví. Při nákupu je však žádoucí se obrátit na spolehlivý internetový obchod, jakým je například Belmonde.cz. Pyšní se vlastním skladem, rychlou expedicí, dopravou zdarma a vstřícným přístupem k zákazníkovi. Výběr je zde rozsáhlý, neexistuje tedy žádná překážka, která by nám bránila v zařazení dřevěných doplňků do našich šuplíků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here