Smích. Bezstarostnost. Štěstí. Už jste si někdy položili otázku, co je to, co naplňuje vaše dny, díky čemuž se těšíte na každý nový den a proč večer spokojeně padnete do postele? Nejspíše ano. Byť odpověď byla pokaždé asi trošku jiná. Náš denní rozvrh se skládá z tolika každodenních povinností, že občas jen spěcháme od jedné k druhé a zapomínáme přitom, co je vlastně smyslem našeho života. Že bychom se měli občas jen na chvilku zastavit a pohlédnout na svůj život jako na příběh z filmu. A pravděpodobně přijdeme na to, že příběh, který prožíváme, je trošku drama, tak trošku thriller, ale hlavně docela slušná komedie.

Udělejte si radost novými plavkami LISCA

Proto si udělejte chvilku čas a najděte nějaká malá potěšení i v tom svém příběhu, něco, co vám na tváři vykouzlí úsměv. Dopřejte si potěšení ve formě nových plavek, které budou živější a originálnější než ty, které už několik sezón schováváte doma ve skříni. Vybírejte plavky z kolekce LISCA 2018.

Nekonečná fantazie LISCA SELECTION

Fantazie je nekonečná, vytváří tisíce kouzelných příběhů – také při navrhování a výběru plavek. Módní nařasení, síťovaná látka a bohaté doplňky vytváří sofistikovanou a luxusní kolekci plavek Lisca Selection. Žena se v nich bude cítit půvabně, luxusně a sebevědomě.

Žensky svůdná LISCA FASHION

Kolekce plavek Lisca Fashion se vyznačuje geometrickými a etno vzory, tropickým potiskem a živými módními barvami, které atraktivními modely podtrhnou tvar ženské postavy. Léto milovnic módy Lisca bude zbarveno tropickými vzory, živými barvami a geometrickými detaily plavek Cheek by Lisca. Kolekce mix&match umožní vytvoření dokonalé letní kombinace.

Milovnicím džínů doporučujeme model dvojdílných plavek Jeans mix. Získají si vás mladistvým potiskem džínoviny a tropickým potiskem, které můžete libovolně kombinovat. Vznikne tím jedinečná kombinace, která dokonale sedne vašemu typu postavy.

Pokud máte rádi spíše jednoduchý styl, bude pro vás nejlepší volba model plavky Gran Canaria. Poskytují módní elegantní vzhled doplněný krásným stříbrným detailem a lehkým nařasením.

Pro milovnice námořnických motivů je zase vhodný elegantní model Livorno Plavky jsou vyrobeny z ekologicky dokonalého, recyklovaného materiálu Vita, speciální elastan zase zajistí dlouhou výdrž.

www.lisca.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here