V následujícím článku vám představíme dva produkty z oblasti bytového vybavení. Vysvětlíme v čem spočívá jejich unikátní řešení a jak ho prakticky využít.

Zastínění interiéru je nezbytnou součástí každé domácnosti a dotváří duši domova. Praktická stránka by měla sloužit k zastínění, zatemnění a jako izolace proti přehřátí interiéru. Při výběru se zaměřujeme na mnoho aspektů, jako je světová strana okna, výhled, sousední dům a sladění k vybavení interiéru. Světelné znečištění v obydlených částech obcí je stále poměrně vysoké a ložnici potřebujeme na noc zatemnit. Ke zdravému nočnímu spánku potřebujeme pro naše tělo Melatonin a ten si organismus tvoří pouze v naprosté tmě. Přes den se mění naše nároky na intenzitu světla v místnosti, zároveň si chceme chránit soukromí. Běžné závěsy vyřeší pouze některé z těchto potřeb.

Jak tedy skloubit praktickou a designovou stránku do jednoho produktu?

Unikátním řešením jsou látkové rolety den a noc. Tento produkt je praktickým a zároveň velmi elegantním řešením s možností ovládání smart technologií.

Jak roleta den a noc funguje?

Látková roleta je vyrobena ze dvou různých materiálů, které se střídají ve vodorovných pruzích. Zatemňovací látka zajistí kvalitní spánek, průsvitná nahradí běžné denní záclony. Roleta je dvouvrstvá, jednoduchým posuvným mechanismem nastavíte pruhy v obou vrstvách do zákrytu, podle vaší potřeby.  

Když už máme dispozici řešení, proč ho nedovést k dokonalosti?

Rolety Zebra jsou k dispozici v motorizovaném provedení a lze je tak použít i na nepřístupných místech interiéru. Rolety lze vyrobit na míru a sladit tak celý interiér.

Rolety využijete nejen v domácnosti pro pohodlné sledování televize. Designové řešení se hodí také do kancelářských prostor, například při projekci prezentace. Rolety se snadno udržují v čistotě a mohou být vyrobeny z nehořlavých materiálů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here