Velké spotřebiče kupujeme párkrát za život. Z toho důvodu bychom měli vsázet hlavně na kvalitu, aby nám dlouho vydržely. To obzvlášť platí pro pračky a sušičky, které jsou ve většině domácností dosti zatěžované. Vyberete-li spotřebiče značky LORD, můžete si být jisti pověstnou německou kvalitou bez kompromisů.

Osvědčený výrobce, jenž vás nezklame

Spotřebiče LORD jsou vyráběny výhradně v Evropě. Jelikož si je výrobce naprosto jistý jejich špičkovou kvalitou, poskytuje na spotřebiče prodlouženou 5letou záruku zcela zdarma. Zároveň dbá na maximálně úsporný provoz s ohledem na finanční výdaje a ekologii. Z toho důvodu jsou pračky a sušičky vybaveny funkcí SpeedPerfect, která významně zkracuje navolené programy. Dojde tak k výrazné úspoře vody a elektrické energie.

Zaměřeno na praní

Při výběru pračky byste se měli v prvé řadě kvůli prostorovým dispozicím rozhodnout, zda upřednostníte pračku s horním nebo předním plněním. Předem plněná pračka LORD W1 v energetické třídě A+++ spotřebuje oproti ostatním značkám praček až o 30 % méně energie. Lze v ní vyprat 1-8 kg prádla, jehož hmotnosti přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie. Disponuje 15 pracími programy, velkým přehledným dotykovými displejem, speciálními funkcemi AlergiePlus a EcoPerfect pro optimalizaci praní.

Efektivní sušení

Sušička LORD T1 zařazená do energetické třídy A++ v nerezovém bubnu usuší až 8 kg prádla. Vynikajícího výsledku bez pomačkání je dosaženo díky neustálému načechrávání prádla během sušicího procesu. Sušička s 15 programy a 3 stupni dosušení má přehledný dotykový displej, na němž máte dokonalý přehled o průběhu zvoleného programu. Sušička s hlučností pouze 65 dB vás nebude nijak rušit, neboť její tvar zajišťuje maximální stabilitu, čímž eliminuje případné vibrace a s nimi spojený hluk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here