Vaginální mapování je i u nás v ČR čím dál známější metodou, která ženám pomáhá odstranit nepříjemné pocity, bolest či napětí při milování, které jsou způsobeny různými traumaty. Tato menší či větší traumata, která mohou být fyzického i psychického rázu, tělo většinou prožije při porodu, gynekologickém zákroku, prvním sexu, ale i při výchově, slovním obtěžování atd. Vaginální mapování je velmi účinnou technikou, která do sexuálního života navrátí zpět potěšení a hloubku.

Pod pojmem vaginální mapování si v žádném případě nepředstavujte erotickou masáž. Jedná se o propracovanou techniku, která kombinuje jemné dotyky v ženských intimních partiích s dotyky po celém těle a ten, kdo techniku provádí, většinou tzv. Sexological Bodyworker, přitom se ženou komunikuje. Tempo mapování se vždy řídí podle individuálních potřeb mapované ženy.

Nejčastější metodou, které se u nás v ČR Sexological Bodyworkeři věnují, je právě vaginální mapování. Zkušený Bodyworker si již na úvodním setkání ověří vhodnost metody a postupuje dle potřeb dané klientky. Na prvních setkáních dokonce vůbec nemusí dojít k dotykům, nebo k nim dochází pouze přes oblečení a intimní partie jsou vynechány.

Sexological Bodyworker

Vaginálnímu mapování se dnes věnuje mnoho lidí, ale ne každý je kompetentní tuto techniku vykonávat. Pro jistotu správného průběhu, který opravdu přinese pozitivní výsledky, proto doporučujeme vyhledat tzv. Sexological Bodyworkera, což je certifikovaný učitel a průvodce lidskou intimitou a sexualitou. Obor Sexological Bodywork je somatické erotické vzdělání podporující jednotlivce, páry a skupiny v jejich spokojeném intimním životě.

Zkušený Sexological Bodyworker dokáže klientkám pomoci překonat překážky v intimním životě, prohloubit vztah k sobě i partnerovi a probudit jejich intimní život. Jednotlivcům i párům poskytuje inspiraci, praktické zkušenosti i řešení potíží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here