Obdarovat ženy k Vánocům, i při dalších příležitostech, nebývá zas tak složité. I když… Obvykle víme, co by si přály, nebo potřebovaly, avšak jak vybrat ten správný produkt? Pojďte se podívat na tipy na vánoční dárky pro ženy, které rozhodně nezklamou.

Dárky pro štíhlou linii

Po Vánocích si většina z nás dává předsevzetí, že zhubneme. Pokud jsme samotné hubnutí již vzdaly, máme potřebu začít alespoň zdravěji jíst. Jako mámy chceme rovněž zdravě krmit svoji rodinu a především děti. Už vás napadá, jaký dárek potřebujeme?

Hitem posledních let jsou zdravá smoothie. Výroba těchto zdravých koktejlů je velice snadná, a přesto si je doma zas tak často neděláme. Proč? Protože nemáme po ruce vhodný mixér. Kuchyňský robot obvykle odkládáme. Bývá mnohdy složitý, s dvěma převodovkami. Vytahovat jej kvůli umixování pár kousků ovoce se nám nechce. Ideální je mít doma vedle robota i standardní jednoduchý mixér s nádobou, ve které umixujeme nejen smoothie, ale i mléčné koktejly s ovocem, jogurtová mléka a další zdravé nápoje. (Tip: Mixér Philips AirFryer XXL.)

Milují vaše děti smažené hranolky a vám se nedaří jim tento nezdravý pokrm vymluvit? Vše by bylo jinak, kdybychom pod vánoční stromek dostaly vzduchovou fritézu. Díky ní se i křupavé hranolky udělají s minimem tuku s pouhou cirkulací vzduchu ve fritéze. (Tip: Vzduchová fritéza Philips Avance Collection.)

Dárky pro krásu

Ať je léto či zima, neustálé odstraňování chloupků nás již unavuje. Mnohdy nesvědčí ani naší pokožce. Do salonu na drahou epilaci se nám však nechce. Pokud by nás někdo obdaroval IPL odstraňovačem chloupků, naše cesta k dokonalému vzhledu by byla mnohem snadnější. Přístroj odstraňuje chloupky kdekoliv na těle, včetně obličeje a intimních partií. Přitom zcela bez bolesti. (Tip: IPL odstraňovač chloupků Philips Lumea Prestige.)

Krásné zuby jsou zdravé zuby. A zdravé zuby jsou čisté zuby. Elektrické zubní kartáčky nejsou pro líné. Ty sonické umí zuby čistit mnohem pečlivěji, než když si zuby čistíme ručně. Zvládly byste ručně 62 000 pohybů za minutu? Rozhodně ne. Proto je elektrický sonický zubní kartáček skutečně tím správným vánočním dárkem pro každou ženu – pro maminku, sestru i babičku. (Tip: Sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean.)

Máte kamarádku, jako já, která nestále řeší problémy s účesem? Touží po vlnitých vlasech, které mají objem? Takovou máme snad každá a mnohdy po podobném zázraku toužíme samy. Obdarujte kamarádku (a třeba i sebe sama) automatickou kulmou. Víte, že si pamatuje různé stylingy a umí je zopakovat? (Tip: Automatická kulma Philips Style Care.)

Dárky pro hospodyňky

Jestliže chcete obdarovat ženu, která se ráda sama vidí v odlesku čisté podlahy, věnujte ji kvalitní vysavač. Avšak ne obyčejný, ale takový, který vysaje a vytře současně. A to vše jedním tahem. (Tip: Vysavač Philips SpeedPro Max Aqua).

Podívejte se, co dalšího by ženy potěšilo. Vánoční dárky pro ženy od Philips jsou garancí toho, že se v dárku nespletete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here