Rovněž máte občas problém sehnat zcela obyčejné tričko v konkrétní barvě a vhodném střihu? Navíc jej ještě sháníte ve své velikosti? To se mnohdy zdá být skutečně troufalé. Alespoň podle toho, jak velkým problémem se takto obyčejný požadavek zdá být. Řešením je začít nakupovat ve velkoobchodech s oblečením. Xfer.cz vám nabídne jednotlivé kousky už od jednoho kusu.

Velkoobchody s oblečením, jakým je rovněž Xfer, slouží zejména pro nákup a výrobu různých firemních triček, mikin, ale i dalšího oblečení, které lze následně potisknout a slouží jako reklamní dárek pro zákazníky a klienty. Oblečení firmy nakupují i pro své zaměstnance v rámci jednotného korporátního dress code. Na trička se pak tisknou či našívají loga firem, ev. další hesla, slogany a obrázky. Kvalitní kousky však v Xfer nabízí pro každého.

Když vám dobře padne střih trika, kupte si jej rovnou ve více barvách

Objevily jste konečně tričko, které vám padne jako ulité? Velkoobchody mají obvykle konkrétní střih trička hned v několika barvách. Pořiďte si jej třeba ve dvou, pěti či v deseti barvách. Nákup základních kousků, jako jsou trička a mikiny, je ve velkoobchodu velice levný. Můžete proto s nimi i různě experimentovat. Vytisknout a nažehlit si různé vzory a motivy, malovat na ně textilními fixami, vyzkoušet batikování, či další zajímavé textilní techniky.

Máte nápad na super trika? Začněte je vyrábět

U triček pro sebe a rodinu zůstat nemusíte, „Roztáhněte křídla“ a třeba s nimi začněte podnikat. Vyrábějte trička s ručně psanými vtipnými nápisy. Přešívejte je do netradičních střihů, zdobte, tvořte rodinná trika se stejným zdobením. Možností je skutečně mnoho.

Praktické oblečení za pár korun

Velkoobchody – oblečení: trička, mikiny, bundy, vesty, fleece, doplňky, pracovní oděvy, sportovní oblečení, čepice i tašky. To je sortiment obchodu Xfer.cz, který již 20 let vyrábí reklamní textil. Na své si zde však přijdete i vy, především díky obrovskému sortimentu střihů a barev.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here