Říká se, že detaily tvoří celek. Interiér nesmí být holý a zdravý spánek je dneska téma číslo jedna. A není divu, v ložnici strávíte téměř třetinu svého života, tak proč se v ní necítit dokonale?

Díky sladěným záclonám s povlečením se vaše ložnice stane daleko útulnější a váš spánek bude kvalitnější. Kvalitnější spánek vede k dobré náladě, větší energii a ranní vstávání bude o něco příjemnější než doteď.

Proč jsou záclony důležité?

Záclony ovlivňují celkový vzhled vaší ložnice, rozptylují sluneční světlo, pomáhají zabránit venkovnímu hluku a vytváří v nás pocit soukromí. Jelikož záclony zabírají značnou část oken a navíc je nekupujete každý týden, je skvělé vědět, podle čeho a jak je vybrat.

Ještě před koupí záclon je důležité změřit šířku okna, k čemuž vám dopomůže následující video:

Mezi nejčastěji používaný typ záclon patří voály. Pokud chcete šáhnout po luxusnějším provedení, organzy jsou právě pro vás. Pro vaše pohodlí jsou prodávané kusové záclony, které můžete rovnou pověsit na okno.

Povlečení na postel

Kromě záclon si můžete zpříjemnít spánek povlečením, ať už z krepu, bavlny nebo saténu. Unikátní vzory pro dospělé nebo pohádkové motivy pro děti – ze stovek motivů a vzorů povlečení si dnes vybere každý to, co mu vyhovuje.

Při výběru ložního povlečení buďte pečlivě a nešetřete při nákupu na úkor kvality. Podle vlastního vkusu můžete zvolit luxusní povlečení z jemného bavlněného saténu i hladké kvalitní bavlny.

Nelíbí se vám klasické povlečení a potřebujete něco extra? Prohlédněte si hotelové povlečení, které se vyrábí z kvalitního stálobarevného materiálu s vysokou gramáží zajišťující zvětšenou odolnost.

A jak to máte v ložnici s povlečením se záclonami vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here