Pojďme se na chvíli stát malými dětmi a podívat se na svět okolo sebe jejich nevinnýma očima, pohledem nezkaženým závistí, starostmi a sháněním financí. Budeme se radovat na dětských hřištích, hrát na babu, honěnou, na schovku… Jako dívky si uvaříme na mini plotýnce oběd pro panenky, na místě chlapců si postavíme bunkr, odkud budeme moci dělat válečné výpady na sousedskou partu rádoby nepřátel…

Postavme dívkám i chlapcům dětské domky na zahradě nebo na dvoře

Vybudováním útočišť pro děti doma, na zahradě, na dvoře i společném prostranství v obci či ve městě budeme mít caparty stále pod dohledem a oni zas budou rádi za skvělou zábavu i soukromé pole působnosti. Dětské domečky jsou ideální možností, jak svým dětem prodloužit bezstarostná léta. Můžou zde přebývat během deštivých období, schovat se před slunečními paprsky i si zde vytvořit bezpečný úkryt. Zahradní domky jsou zhotoveny z bytelných materiálů, mají pevnou střechu, některé typy zamykatelné dveře i okna. V dřevěných domcích o větších rozměrech se dá pohodlně přespat, a tak se stávají sezonními chatičkami pro děti a jejich kamarády, kteří touží zažít víkendová či prázdninová dobrodružství.

Zahradní domky i luxusní chatky uchvátí rekreační i celoroční chalupáře

Luxusní domky jsou považovány za rekreační objekty, které se s úspěchem využívají jako rybářské domky, chaty pro letní i podzimní obývání, některé zateplené varianty promyšlených zahradních chatek lze dokonce využívat celoročně. Pokud se porozhlédneme mezi variantami dětských, rekreačních či zahradních chatek, zajímavé modely jsou i ve variantách z plechu, kombinovaných typech nebo dřevěném provedení. Tyto domky na nářadí, úschovny na kola, dřevo či popelnice jsou důležitou součástí rodinného i činžovního domu. Jejich čas přichází právě s nastávajícím jarním obdobím! Více na webu domky Herold.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here